Naujienos

Pasaulis. Stabdo „Corona“ alaus gamybą

Meksikos bendrovė „Grupo Modelo“ ketina laikinai sustabdyti „Corona“ alaus, eksportuojamo į 180 šalių, gamybą po to, kai jos verslo operacijos buvo paskelbtos „nereikšmingomis“, kitaip sakant – žiauriai  krito pardavimai, praneša „Reuters“. Pranešama, kad gamybos sustabdymas įsigalios sekmadienį.

Lietuvos padangėje – vilties šviesulys

Kol vienos įmonės karantino metu galvoja, kaip išgyventi šį nelengvą laiką – gėlių salonas Glamelija pradėjo bendradarbiauti su Lietuvos moksleivių sąjunga. Šis sprendimas gimė, norint palaikyti šiuo metu itin sudėtingoje situacijoje atsidūrusią švietimo sistemos bendruomenę, kuri jau ne vienerius metus dirba moksleivių naudai.

Lietuvos partijų sąraše du nauji vardai – Nacionalinis susivienijimas ir Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai

Teisingumo ministerija patvirtino, kad steigiamo Nacionalinio susivienijimo įstatai, programa ir steigėjų sąrašas atitinka įstatymų reikalavimus. Ši ministerijos išvada suteikia teisę partiją registruoti Juridinių asmenų registre. Taip pat patvirtintas naujas jau veikiančios partijos pavadinimas: Kartų solidarumo sąjunga nuo šiol vadinsis Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai.

Anykščių ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas: “Meras pasiūlė išeiti iš darbo“ 

Balandžio 2 dieną į Anykščių savivaldybę iškviestas Anykščių ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas iš mero Sigučio Obelevičiaus išgirdo pasiūlymą išeiti iš darbo. A. Vasiliauskas sako savotišką mobingą iš savivaldybės pusės jautęs visą laiką, o S. Obelevičius teigia, kad tokį pokalbį lėmė sunki padėtis ligoninėje ir nuogąstavimas, kad nesuvaldžius padėties Anykščiuose liks tik slaugos ligoninė.

Anykštėnai karantino metu ieško šeimų šaknų

Daugiau kaip 125 tūkstančiai metrikų įrašų – toks informacijos rinkinys, per aštuonerius metus jau sukauptas A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus genealoginiuose žinynuose. Dabar, karantino laikotarpiu, jis ne tik toliau auginamas, bet ir tampa pretekstu anykštėnams skirti laiko savo giminės šaknų paieškai.

Pasaulis. Kolapsas – nafta tapo “juoduoju nuostoliu”

Rusijos “Urals” rūšies naftos kaina nukrito iki 10 dolerių už barelį. Anot leidinio „Argus Media“, tai yra žemiausias lygis nuo 1999 metų. Kilus naftos karui tarp Rusijos ir Saudo Arabijos vos per mėnesį “Urals” nuo 50 doleriių už barelį nukrito iki 10 dolerių. Reiktų priminti, kad ateinančių trejų metų Rusijos biudžetas buvo sudarytas […]

Du koronaviruso atvejai – Anykščių mieste

Anykščių rajone nustatyti 4 koronaviruso atvejai. Du iš užsikrėtusiųjų – mieste. Tai vieno iš susirgusiųjų šeimos nariai. Kaip “Nykščiams” sakė Anykščių mero pavaduotojas Dainius Žiogelis, abu atvejai susiję su pirmuoju užsikrėtusiuoju anykštėnu. “Tai šeimos nariai. Nė vienas iš jų jokių ryškesnių sveikatos sutrikimų nejautė. Vienas sakė, kad buvo dingusi uoslė, […]

Jau keturi

Anykščių savivaldybė skelbia naujausius duomenis – Anykščių rajone nustatyti jau 4 COVID-19 atvejai. Kai turėsime daugiau informacijos apie susirgusius asmenis – patikslinsime. Raginame visus būti sąmoningais, pilietiškais, atsakingais ir laikytis visų karantino metu numatytų ribojimų, siekiant stabdyti viruso plitimą. Anykščių savivaldybės informacija.