Sausio 29 d. 16.00 val. Anykščių kultūros centre

Kino filmas „Man viskas gerai“

Cenzas: N-13

Trukmė: 1 val. 33 min.

Žanras: Komiška drama

Režisierius: Ernestas Jankauskas

Vaidina: Gabija Siurbytė, Andrius Paulavičius, Marius Repšys, Donatas Šimukauskas, MijaDiMarco, Nelė Savičenko, Elvyra Žebertavičiūtė, Dovilė Kundrotaitė

Linksmas ir ironiškas filmas apie mokslininkę, kuri visomis išgalėmis stengiasi išlaikyti susikurtą tobulos moters įvaizdį.

Marija grįžta į savo įprastą gyvenimą po laiko, praleisto klinikoje. Ji siekia susigrąžinti vietą savo pačios sukurtame moksliniame tyrime ir įtikinti šeimą bei kolegas, kad jai viskas gerai.

Vis dėlto nuslėpti vis dažnėjančias panikos atakas ir tuo pačiu metu varžytis dėl mokslinio projekto bei šeimos meilės, yra daug sunkiau nei ji manė. Ypač, kai jos paauglė dukterėčia girta naktimis dainuoja Vitalijos Katunskytės dainas, mama ginčijasi su gydytojais dėl operacijos, močiutė prikaišioja dėl nepakankamo maisto kiekio, o sužadėtinis nepatenkintas, kad ji siekia karjeros.

Režisierius Ernestas Jankauskas, kurdamas šį filmą, ne tik kankino aktorius, nardindamas juos po vandeniu, uždarydamas kalėjime ar sukeldamas avarines situacijas, bet ir treniravo peles bei arklius.

AKC informacija

4 komentarai

  1. Nejaugi šventė neįvyko,kadangi nei žodelio nerandu.

  2. Dalyvausiu , prisirinksiu akmenuku ir is pakrasciu baidysiu lydekas metydama akmenukus kad jos plauktu prie masalu , manau , kas uzims pirma vieta mane nuotraukai pastatis priekyje ir apdovanos sugautu laimikiu .

  3. Važiuosiu į Vilnių aiškintis su visais, kuriems rūpi kaip sustabdyti valdžios ir mafijos bespridelus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.