Išgelbėtas garažas ir valtis

Oficiali ugniagesių informacija apie gaisrą K.Būgos gatvėje. Detalės – sprogo talpa su dyzelinu, apdegė kaimyninis sklypas, sudegė 50 kubinių metrų lentų…

Gegužės 2 dieną, apie 10 valandą, degė K. Būgos g., individualus gyvenamasis namas 20 x 12 m, ūkinis pastatas (esantis privačiame namų valdos žemės sklype) 10 x 6 m, garažas 5 x 4 m, sandėliukas 3 x 2 m.

 Atvykus PGP atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir kiti sklype esantys ūkio paskirties pastatai. Gaisro metu išdegė mūrinio 20 x12 metrų dydžio, 2 aukštų su mansarda, dengto skarda, gyvenamojo namo pirmas aukštas, antro aukšto patalpos išskyrus vieną kambarį, nudegė 100 kvadratinių metrų stogo dangos, dar 15 kvadratinių metrų dangos nuardyta. Išgelbėtas po namu esantis garažas, kuriame buvo priekaba su valtimi. Taip pat išdegė 3 metrų atstumu nuo namo esančio mūrinio, 2 aukštų, 10 x 6 metrų dydžio, stogas dengtas skarda, ūkinio pastato antro aukšto vidus su jame esančiais namų apyvokos daiktais.

Dėl kilusio gaisro susprogo šalia ūkinio pastato buvusi talpa su 150 litrų dyzelinio kuro. Apsilydė pirties 9 x 8 m dydžio, esančios 2 metrų atstumu nuo degusio ūkinio pastato 20 kvadratinių metrų plastikinių sienos dailylenčių. Sudegė medžio karkaso 5 x 4 m dydžio garažas, taip pat kieme buvusios 50 kubinių metrų lentų ir 50 kubinių metrų malkų. Taip pat apdegė medinio sandėliuko 3 x 2 m dydžio 10 kvadratinių metrų sienos ir apie 5 kvadratinių metrų šiferinės stogo dangos.

Išsaugota nuo namo esantys 6 metrų atstumu medinė malkinė 10 x 3 metrų dydžio, ir medinis garažas 5 x 3 metrų dydžio, stogai dengti šiferiu. Namuose buvo įrengtas dūmų detektorius. Taip pat apdegė Birutės g. sklype esančio medinio sandėliuko 16 kvadratinių metrų sienos. Ne tarnybos metu gesinti gaisrą padėjo 8 Anykščių PGT ugniagesiai. Buvo nutiesta 150 metrų ilgio magistralinė linija nuo gaisrinio hidranto.

6 komentarai

 1. Nū ir kam tiek prikaupti visko

 2. Tikrinti kiemus !

  Praeikit pakiemiais ir pamatysit kiek žmones prikaupę visokio š ,malkų ir ko tik nori .Tokie kelia pavojų kaimynams ! Aš turiu kaimynus tokius ir gyvenu kaip ant parako bačkos ! Ugniagesiai privalo kontroliuot kaupėjus,skirt baudas ir t.t tada nebus ir nelaimių.

 3. kaip galima laikyti garaže kurą (dizelinį ar benziną) tai tiesiog nusikaltimas,o kaimynams ką galvoti. Visus tikrinti.

 4. ne jusu susiktas reikalas kiek ir ko zmogus turi savo kieme . ot tai dasigyvenom , dabar kiekvienas driskius teiseju pasidare

 5. Anykštėnė

  Mane, geriausia prasme, jau ne pirmą kartą stebina gelbėtojų pagarba žmogui.
  Pagarba Anykščių PGT ugniagesiams, kurie, net ne tarnybos metu, vyko į pagalbą gesinant gaisrą.

 6. Kodėl slepiama gaisro pirminio šaltinio informacija ? Dėl ko kilo gaisras ? Ar pilant dyzeliną, benziną į talpas elektriniu siurbliuku, ar kuriant krosnį, ar deginant šiukšles, ar elektros įrenginių galios viršijymas …. ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.