Paaiškės pirmadienį?

Anykščių konservatoriai ir socialdemokratai tvirtina, jog po vakar įvykusių partinių susirinkimų kol kas niekas nesikeičia. Kaip dirbo, taip ir dirbs – vieni opozicijoje, kiti valdžioje. Tačiau abi stovyklos išlieka atviros įvairiems pasiūlymams – suprask – laukia postų dalybų arba dar rimtesnių pasiūlymų.
Iš politikų komentarų aiškėja – nei pozicijos, nei opozicijos beveik neliko – tik išskaičiavimai. Skyrių tarybose nieko niekas dorai kol kas ir nesvarstė.
„Prie šito bus grįžtama. Kažkas paaiškės pirmadienį. Lyg niekur nesitraukiame, viskas tvarkoje. Taip kaip buvo, matyt, ir liks, bet dar bus sprendimas pirmadienį. Išsamią informaciją visą, tiek vienos pusės, tiek kitos, turime. Tik dar reikia kai ką pasiaiškinti. Pirmadienį dar aiškinsimės“, – teigė Tarybos narė konservatorė Rita Kripaitienė.    
„Mūsų pozicija yra tokia – kaip buvome, taip ir liksime, ir nedalyvaujame tuose žaidimuose. Mes atviri pasiūlymams, bet labiau galvojame apie vaidmenį opozicijoje. Jau prieš rinkimus buvo užprogramuota šita griūtis, nes pažadai buvo nerealūs. Be to, surinkta silpna komanda“, – savo nuomonę išsakė Tarybos narys socialdemokratas Donatas Krikštaponis.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.