Teismas įvertins Sigučio Obelevičiaus teisėtą lūkestį

Kovo 22 dieną teismas nagrinės Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) skundą teismui. Konservatoriai skundžia  Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimą, kuriuo ji grąžino Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovą Kęstutį Tubį į Anykščių rajono mero rinkimus.

Pranešama, kad TS-LKD kreipėsi į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą (LVAT) ir savo skundu prašo panaikinti VRK sprendimą dėl K. Tubio grąžinimo į Anykščių rajono mero rinkimus. Esą, po pirmojo rinkimų turo, paaiškėjus, kad kandidato K. Tubio rinkėjų balsai VRK sprendimu pripažinti negaliojančiais, o K. Tubio registracija kaip kandidato į Anykščių rajono savivaldybės Nr. 4 tarybos nario ir mero rinkimus panaikinta, S. Obelevičius turėjo teisėtą lūkestį dalyvauti pakartotiniuose rinkimuose.

Priminsime, kad analogiško konservatorių partnerių demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skundo teismas buvo nepriėmęs, o naujų rinkimų Anykščiuose reikalauja taip pat ir Liberalų sąjūdis.

S.Obelevičius po K.Tubio pašalinimo pradėjo savo, kaip kandidato, rinkimų kampaniją, išsileido lankstinukus, turėjo išlaidų užsisakydamas reklamą, lankė gyventojus, rengė filmuotą medžiagą ir t.t. Taigi, S.Obelevičius nukentėjo dėl nekompetentingų VRK sprendimo, kurį teismas vėliau panaikino.   

NYKŠČIAI

30 komentarų

 1. Ponas Obelevičius, turbūt, nežino, kad teisėtus lūkesčius turi ne tik jis, bet ir rinkėjai.

  • Nesugebi padėkot ,palinkėt laimėjusiam Tubiui ? Žema .

   • Dyvų dyvai :)

    Vai tai dyvai, dyvų dyvai
    Mūsų Lietuvoje:
    Tikra konservuota kregždė
    Skundų šunim loja.

    Ir tu lotum! Dar kaip lotum!
    Uodegą kilotum…
    Jeigu tavo sotų lizdą
    Tubiui atiduotų.

    Dyvų dyvai Lietuvoje
    Tik darytis gali:
    Aršiai lojančios kregždutės
    Garsina šią šalį…

 2. Nebegrybauk

  Nebegrybaut pralaimejai tai pralaimejai pasiduok garbingai tikrasis meras yra Tubis kuri patis bandet pasalint patis skundet skundikai leiskites ant žemes

  • Nuteistasis puikiai supranta, kad melu išplėšta ’’pergalė’’, akyse žaibiškai slysta iš rankų ir apgaule geidžiamą karūną teks atiduoti Panevėžio Apygardos Teismo sprendimu. !

 3. Kaip norisi prie lovio nors Anykščiu kraštui nieko gero nepadarėt išmokit pralaimėt

 4. Gražu,ką gero nuveikė gyventojams Obelevičius,kas paliko iš ligoninės,-koks gydymas pacientu,ar paklausia kodėl vykstame į kitus rajonus,kokie keliai,ar ką sutvarke,tik mokyklas sugebėjo uždaryt ir dar ką daro,jei išsirinkom kas mums gali dirbt ir sugeba,tai reikia kenkt kaip besugalvoja.Tegu užleidžia vietą kitam jei nieko nedirbo.Kodėl būtent tik Obelevičius turi būti,jei mes išsirinkom kas gerins padėtį,kas pakeis gyvenimą.Reikėjo dirbt žmonėm,rajonui, o ne tai ką matom.

 5. Ko jie ten taip veržiasi,gal medumi patepta?

  • anykstene

   Turi beda,kur padeti vaigina,gali atsigauti ligonine prie gerb,Tubio,o ko jis dare lankstinukus,o isrinktasis ir be lankstinuku ir be agitacijos isrinktas Obeleviciau,vaziuok i Panevezi paneliu ieskot

 6. kokias kiaules akis reikia turėti ir taip lysti prie lovio

 7. „Teisėtą lūkestį“? Pats kaltas, jei per klaidą patekęs į antrą turą kažko vylėsi. Tegul su VRK teismuojasi, nes tokią situaciją jie sukėlė. Ar begalima dar žemiau pulti? Siekia valdžios bet kokia kaina.

 8. Perdauk prilipo ,tikrai kaip medum patepta,jei žmonės nenori,nereikia tokio bardako,tai tik trauktis,bet ne,geriau skųst,o tai kur rinkėjų balsai,kodėl mes tapom nieku,juk mes sau renkamės,kodėl patys lenda rėkdami.

 9. Šaunuolis mano kolega, parodo, kad ant mūsų rajono žmonių visiškai nusišvilt… kaip sakoma svarbiausia pačiam gerai o kaip žmonėms bus jau nesvarbu. Jo vietoje daryčiau taip pat, žiūrėčiau savo subinės, kad išlaikyčiau vietą prie lovio. Bet kita vertus žmonės ne kvaili mato koks yra mūsų ex meras

 10. Ponuli o kodel nelaukete teismo verdikto kaip apskunde Tubis VRK? Reikelo laukti o poto egituoti. O jus puolet iskat lakstuti lankstinukus dalinti. Tubis to negalejo dariti ,bet ir tai laimejo.

 11. Svarbiausias lūkestis būtų Rinkėjai, kurie rinkosi tikėdamiesi pokyčio Savivaldoje. Pralaimėjus gauti antrą šansą yra visai neteisėta…tuo labiua, pirmame ture nesimatė nei p. Obelevičiaus programos, nei energijos, tušti svaisčiojimai. Jau buvo laiko per buvusias kadencijas pasireikšti darbuose, o deja, rajonas važiuoja žemyn….

 12. Agitavo meras darbo metu. Važiavo į mokymus dar ne tapęs meru, žmonės jo meru nenori matyti. Gaila, kad jis to nesupranta.

 13. Anykstene

  Kaip tu obelele nesupranti kad mes tavęs nebenorime

 14. Reikia, kad visi balotiravęsi (iš visos respublikos) neišėję į trečią turą kreiptųsi į teismą. Teismas turės ką veikti.

 15. ciuozk obuoly tu is anyksciu nes kai ateisim i savivaldybe visi, tau mazai nepasirodys….menkysta negali garbingai pralaimeti

 16. Žadejo man komunistas Obelevičius pastatyti Komunizmą ir nepastatė. Mano teisėti lūkesčiai irgi pažeisti. Reiks ko gero irgi kreiptis į teismą. 🙂

 17. Du kartus gyventojai pasakė kad nei Obelevičiaus nei Žiogelio nenori. Beviltiškas kabinimas Vilniau padėk mūsų darniai komandai.

 18. Norimu šriftu, be gramatinių klaidų ir keiksmažodžių surašau teismui skirtus skundus apie teisėtus lūkesčius. Galiu sueiliuoti. Kaina sutartinė.
  Savaitgaly ir naktį brangiau.

 19. VaLda tikroji

  VaLdai , Rašyti svetimo vardu politiniai oponentai elgiatės labai negarbingai .Pralaimėti reikia mokėti . GĖDA. Gerai dirbančius merus ir vicemerus išrenka iš pirmo karto, taip ,kad Jūsų traukinys nuvažiavo. Tarp kitko Tubis Jums padėjo su prostitučių skandalu – tapote vicemeru. Tai reiškia dabar toks Jūsų dėkingumas, tokia neapykanta žemina Jus kaip žmogų, o dar buvusi kandidatą į merus. Ieškote to ko nepametėte – nereikėjo bėgti pirma traukinio ir laukti teismo išaiškinimo.

 20. Ignalinos ir Anyksciu merai prilipe prie lovio negali susitaikyti kad pralaimejo, tik parodot kad ant zmoniu jum nusispjaut , jum tik kreslas rupi, zmones isirinko patys taip kad atsitraukit nuo to lovio,

 21. Obelevičius turėtų atsiprašyt anykštenų ,kad per dvi kadencijas nuvare miestelį myriop.Nirs čia koncervų menas ,versti ,naikinti ,griauti ,ir nieko ne statyt …išskyrus pagalius šviečiančius ar eglutes ant lentos .Leiskit dirbt kitiems o ne pagalius kaišiot koncerviniai !

 22. Gana sigučio

  Palikimu paliko “obelų alėją “.Ir to perdaug ,nėr ką su puvesiais daryt .

 23. Tai ar jau buvo tas teismas ? koks sprendimas dėl lūkesčių ?

 24. Reikėjo buvusiam merui spyrio į užpakalį, nes tikrai jau buvo šiltoje kėdėje prisnūdęs. Gal po šito spyrio pabus iš miego ir pamatys , kad gyvenimas Anykščiuose tęsiasi ir reikia dirbti.

 25. kaip p.Sigutis nesupranta,kad žmonės dar yra Anykščiuose ir jie sprendžia už ką balsuoti .Jeigu kartais įvyktų nauji rinkimai tai norėtume,kad iš viso butų nauji žmonės. kam išleidote daug pinigėlių su reklama tai kur dėjote skirtas lėšas iš valstybės. Mums popiergaliai nieko nepasako,kas iš tų nuotraukų prikabinėtų netgi ant privačių namų jeigu mes jau visus pažįstame, manau kad menka reklama. Gana nervintis galvokite kaip kartu dirbsite.

 26. Patarčau Obelevičui jau rinktis savo manta iš mero kabineto nebuvote žmonėms palankus žmogus nieko gero nenuveikète kat būtų gera gyventi Anykščių krašte žmonys isirinko ir patikėjo savo balsus nuostabam žmogui kuris niekada neatstums žmogzus visada prims visada pakalbės galima su toku žmogumi pakalbėti pasitarti iš visos širdis galu tik tokiu žmogui palinkėti sekmės ir sveikatos Kestuti Tubi❤❤

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.