Fotofaktas. Nupjovė likusius kamienus

Balandžio 24 dieną UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojai Anykščių miesto Ramybės mikrorajone pašalino šlapdribos pasekmes.

Balandžio 22 dieną, jau po 21 valandos, ugniagesiai vyko į Anykščių miesto Ramybės gatvę, kur 16 daugiabučio kieme medžiai išlūžo iš pat pašaknų ir užgriuvo tris automobilius stovėjimo aikštelėje. Išlūžę medžiai buvo iš kelmo, ant kurio augo dar du kamienai.

Komunalininkai supjaustė jau nugriuvusius kamienus, taip pat nupjovė ir dar du stovėjusius. Paklausti, ar gavo savivaldybės leidimą, vyrai teigė, kad tai yra invazinis uosialapis klevas, o šitų medžių pjovimui leidimo nereikia. Tai gana keista, nes gyventojai po nelaimės kaip tik skundėsi, kad seniai prašė nupjauti medį, bet savivaldybė vis neleisdavo. Ko neleido savivaldybė, tuo pasirūpino gamta.

4 komentarai

  1. Gamta pati susitvarko, nors ir skaudžiai žmogui, su dalykais, kurių žmonės (darbuotojai, pareigūnai) neįvertina. Šitų pasekmių (medžio nugriuvimo) seniai buvo laukta…Gaila, kad nukentėjo gyventojų turtas, už kurį atsakingų neatsiras. Kaip sakoma, saugokis pats…

  2. siaubas

  3. kaip suprast, nudžiūvę, bet su lapais

  4. Nu kam tas dramas kelt.. Ner ka veikt, tai davai paberiam druskos ant zaizdos.
    “ Tai gana keista, nes gyventojai po nelaimės kaip tik skundėsi, kad seniai prašė nupjauti medį, bet savivaldybė vis neleisdavo. Ko neleido savivaldybė, tuo pasirūpino gamta. „

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.