Seniūnas pabuvo sekliu

Po „Nykščių“ publikacijos vienas rajono kampelis bus švaresnis.

Rašėme apie tai, kad anykštėnas Tomas Miškeliūnas prašė pagalbos nustatant, kas verčia pavojingas atliekas jo gimtajame Vikonių kaime. „Vikonyse, kasdien atsiranda krūvos asbestinio šiferio ir kito statybinio „grūzo“. Visi, žinantys, kas netoli Vikonių daro namo renovaciją ar keitė stogą, duokit žinoti. Prašau atkreipti dėmesį į tai Anykščių rajono savivaldybę ir Anykščių seniūnijos seniūną Eugenijų Pajarską. Susidariusi situacija yra labai rimta, nes kenksmingos atliekos pilamos ant pasėlių, krūmynuose ir pakelėse“, – rašė T. Miškeliūnas.

Anykščių seniūnijos seniūnas E. Pajarskas „Nykščiams“ šiandien sakė, kad situacija išsisprendė. „Dirbau policininko darbą ir nustačiau, iš kur atvežtos šiukšlės“, – sakė E.Pajarskas. Pasak seniūno, jis nustatė, kad netoliese buvo ardoma sugriuvusi ferma. Susisiekęs su šeimininku sužinojo, kad pastarasis pasamdė darbininkus, kad pastatą išardytų, tie pažadėję atliekas išvežti. pažadą įvykdė, išvežė, bet netoli. „Iš viso yra trys atliekų krūvos, savininkas pažadėjo, kad šią savaitę jos bus likviduotos“, – sakė E. Pajarskas.

Linas BITVINSKAS

9 komentarai

  1. ar ponas seniūnas pamiršo, kad jam yra suteikta teisė surašyti administracinių teisių pažeidimo protokolą? Beje, nereikia apsimetinėti kažkuo, o kasdien atlikti savo pareigas seniūnijos teritorijoje ir kontroliuoti atliekamų darbų legalumą ir teisėtumą. Už tai ir atlyginimas, atitinkantis pareigybes yra skirtas iš biudžeto.

  2. Argi rupi Pajarskui zmones,eini ir bijai .pilnas orroganzijos

  3. rado kas taip elgiasi ir jokios baudos? Tikrai? Savininkas viską žino, nes tiek stogo reikia vežti į Uteną ir susimokėti bent 100 eurų sąvartynui. Jei savininkas negavo sąskaitos iš sąvartyno, tai jis žinojo, kad šiferis bus išmestas kažkur miškelyje ar griovyje. Už tai turi būti skiriama solidi bauda. Turbūt tai koks nors seniūno draugas. Nes už nelegaliai nupjautą medį savo žemėje gerai nubaudžia, o čia krūva asbesto svetimoje žemėje.

    • nesipiktinkite, seniūnas labai draugiškas žmogus ir laisvalaikiu mėgstantis praleisti laiką gamtoje. Su seniūnijos gyventojais, turinčiais turto reikia sutarti draugiškai, pamokyti ir patarti. Tada ir gyventojai nebus pikti ir priešiški valdžios atstovams.

  4. Nelegaliu darbininku darbas.Labai blogai kai pasamdo nelegalius darbininkus,o tada darbo pasekmes akivaizdzios.Ot tokius reikia pranešti darbo inspekcijai,-susilauktu geru baudu.

  5. Seniūną bausti pirmoj eilėje,tada pradės dirbti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.