Prie Rubikių duris atvėrė šveicarų įkurti poilsio namai (fotoreportažas)

Gegužės 1-ąją Mačionių kaime buvo atidaryti poilsio namai „Palaima“, kuriuos įrengė pora iš Šveicarijos Stivas ir Karina Bolligeriai.

Į Lietuvą šveicarai, gyvenę netoli Ciuricho,  nusprendė persikelti, kai po kelionės motociklais susižavėjo Lietuvos gamta. Stivas dirba Šveicarijos bendrovėje  elektros inžinieriumi, o Karina  – policijoje Nusikaltimų tyrimo skyriuje, bet greitu laiku žada atsisveikinti su darbu ir įleisti šaknis Mačionių žemėje. Pora pripažįsta, kad nuo žingsnio kurtis juos daug kas atkalbinėjo, nelabai tuo, kad pasiseks statybos, tikėjo ir pažįstami, tačiau jie sėkmingai įveikė sunkumus ir lankytojams atvėrė poilsio namus „Palaima“. Statinys iškilo per trejus metus Rubikių ežero pakrantėje.

Vertinantys gamtą ir natūralumą Stivas ir Karina Bolligeriai poilsio namus neatsitiktinai pavadino „Palaima“. Per atidarymą savininkai teigė, jog nori, kad apsilankę svečiai taip ir jaustųsi. Naują turizmo objektą aplankė Anykščių meras Sigutis Obelevičius, kuris pasveikino atkaklius šveicarus, įveikusius biurokratines kliūtis. „Matydamas Stivo degančias akis neabejojau, kad jums pasiseks“, – sakė meras.  

Žinoma, savininkams teko atsakyti ir į pagrindinį svečių klausimą, kaip įvyko, kad pora Šveicariją iškeitė į Lietuvą.

Apie neįprastus S. ir K. Bolligerių likimo vingius, gyvenimo filosofiją, naująjį namą, plačiau skaitykite – „Šilelyje“. Mykolo Bitvinsko fotoreportaže – poilsio namų „Palaima“ atidarymo akimirkos. Beje, kad tai bus kitoks turizmo objektas, liudija ir tai, kad į atidarymą S. ir K. Bolligeriai pasikvietė ne tik rinktinius svečius, bet ir savo kaimynus – Mačionių gyventojus.

Linas BITVINSKAS

10 komentarų

 1. Linkiu visokeriopos sėkmės <3

 2. Labai įdomu, kaip čia tokie dalykai įvyksta.

 3. Sveikinu ir sekmes!

 4. Simonas Gudelis

  Stiprybės, kantrybės ir gero vėjo! Nekantraujam apsilankyt.

 5. Puikios naujienos! Tik deja neikelta nuoroda, kur galima uzsisakyti kambari?

 6. Tai ti tūlika nėra, kad vienas jau myža už kampo unt aparatūras? Va tau ir Šveicarija…

 7. Linkime SEKMES ir kuo nuosirdziausi SEIKINIMAI bei LINKEJIMAI!!! Rima& Gediminas

 8. iš tikro tak blogai kai leidžiama užseniečiams kažką atidarynėt ir reimštis.

 9. Puikios nuotraukos. Dar gražesnė vieta. Pavadinimas atitinka vietą.

 10. Labai patiko.Šaunuoliai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.