Anykščiuose rasta mirusi moteris

Policija praneša apie nelaimę Anykščiuose.

Kaip pranešama, gegužės 20-ąją, apie 14.40 valandą, Anykščiuose, rastas moters (g. 1967 m.) kūnas be išorinių smurto žymių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

18 komentarų

 1. Ko nerasot kad marmalas kaltas.

 2. Ir taip kasdien .Kas atsakys už nekaltas mirtis ?

 3. Siaubas,kaip miršta žmonės

  • Mažiau kaip anksčiau. Nes apie 2018 per dieną lavonų būdavo po 5-6, dabar vos kokie 2-3. Manau, kad komunalinis turėtų padidinti kainą, nes dyzelis pabrango, o lavonų sumažėjo.

   • Kavarska Untanas

    Važiuok pas Bulbas ir nuspirksi saliaros po 0,52 € litra. Vyzu neraikia iki metu gala. Praeitu savaiti buvau, ir lentu parsivežiau pilnu priekabu, kiaule visa bagažynen tilpa..Arielka 2,30 € puslitris, a Fest as 0,50 € pakelis….Iki Ašmenos na Medininku 27 km. tik. Kožnu savaiti lakiu…

 4. sveikatos priežiūros paslaugos ir rajono politikų požiūris į tai yra duobės dugne. Vat jums ir “senų“ žmonių mirtingumas, kaip aiškina jauni rajono tarybos nariai, beja dar ir medikai ir net pats rajono vadovas.

 5. Be durnų komentatorių ir numirt negalima

 6. Mirsim juk visi o su durnais komentarais linksmiau numirti.

  • Mirsim tai mirsim ,bet kad žmones randami be jokių ligos simptomų .To niekad nebuvo o nugyvenau apie 70 metu .Daug įtarimų kelia skiepai ,o niekas neaiškina .Žiogelis tyli irgi nuo ko tos nereikalingos jaunu žmonių mirtys ,gal ponas paaiškintų ar koks kitas profas .kas čia darosi .? O dabr visi kaip melnikaites..

 7. Marmalas retina Avis 🐑🐑🐑

 8. Dar vienas ligonis..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.