Dėl skiepų STT purtys Panevėžio ligoninę

Vis dažniau iškyla klausimų dėl skiepijimo. Gruodžio 27 dieną pirmuosius skiepus gavo anykštėnai. Paskiepyta 10 Anykščių ligoninės darbuotojų. Tiesa, paaiškėjo, kad anykštėnams iš pirmosios skiepų partijos, skirtos Panevėžio regionui, nubyrėjo tik ašaras,  Generalinė prokuratūra pavedė Specialiųjų tyrimų tarnybai išsiaiškinti, ar Respublikinę Panevėžio ligoninę pasiekiančios vakcinos yra dalijamos teisingai.

STT purtys panevėžiečius, nes pirmajame siuntos konteineryje buvo 975 skiepų dozės, iš kurių Panevėžio ligoninė beveik visas jas panaudojo sau – net 850. Likusios 125 vakcinos buvo išdalintos Utenos apskrities ir Panevėžio krašto regioninėms ligoninėms.

Teigiama, kad Panevėžio ligoninė paskiepijo ne tik personalą, dirbantį pirmose kovos su virusu linijose, bet ir visus, kas tik ligoninėje pageidavo, – administraciją, ūkinio bei techninio skyriaus darbuotojus. Tuo tarpu rajonų ligoninėms skirtų po 10–15 vakcinų neužteko paskiepyti net gydytojams. STT ir tirs, kaip buvo skiepijami panevėžiečiai. Skiepų atžvilgiu visuomenė vis dar pasidalinusi – vieni teigia nesiskiepysiantys, tuo tarpu kiti ne tik skiepijasi, bet ir ieško būdų, kaip gauti skiepą be eilės. Dėl šio klausimo pasisakė net prezidentas Gitanas Nausėda, ragindamas laikytis tvarkos.

NYKŠČIAI

6 komentarai

  1. Tegui STT užsuka į Anykščių ligoninę

  2. Panevežy skiepytis galėjo tikrai kas norėjo 😄

  3. Dar Panevėžy tegul papurto ir dėl covidinių pinigų išsidalino ir tie kas net piršto neprisidėjo prie sergančiųjų

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.