Daugiau taip nenorėtų

Prieš metus laiko Anykščių policijos komisariato durys neužsiverdavo nuo kviestinių svečių. J. Biliūno – Liudiškių gatvių sankryžoje įrengta vaizdo kamera per trumpą laiką užfiksavo net 851-ą asmenį, kuris pažeidė Kelių eismo taisykles. Pareigūnai ir šiandien laikosi nuomonės, jog bausti nusižengusiuosius buvo būtina, tačiau pripažįsta, jog jų galimybės, susidoroti su dar viena gigantiška užduotimi, buvo ribotos.
Po pristatymo Anykščių policijos praėjusių metų veiklos rezultatų, neformalioje aplinkoje grįžtama ir prie pačios populiariausios 2016 m. policininkų ir kelių eismo dalyvių temos.
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas buvo paprašytas pateikti ir savo vertinimą. O ji kaip ir nesiskyrė nuo oficialiosios, išsakytos Anykščių PK pareigūnų lygiai prieš metus.
„Prasižengusieji turi būti vienaip ar kitaip įvertinti“, – teigė V. Vaiškūnas.
Tačiau čia pat viršininką papildė Anykščių PK vadovas Rimantas Èepulis, kurio teigimu, iš karto paaiškėjo, jog tai labai brangus dalykas.
„Net du žmonės pastoviai dirbo su tais įrašais ir protokolais. Jie buvo priversti atsitraukti nuo kitų, gal net dar svarbesnių, reikalų“, – sakė R. Èepulis.
„Jei jau buvo sugalvota taip kontroliuoti pažeidėjus, tai kažkas turėjo kvalifikuotai juos ir vertinti. Pažeidimų negalima toleruoti. Pavyzdžiui, įmonei „Regitra“, perėmus kai kurias policijos funkcijas, niekas – nei vairuotojai, nei pareigūnai – nebenori prisiminti tų, visai nesenų, laikų, kai visi visada buvo kažkuo nepatenkinti“, – savo laikėsi Utenos apskrities policijos vadovas.
Anykštėnai ir miesto svečiai daugiau nei prieš metus vaizdo kameromis buvo stebimi 11-oje miesto vietų, tačiau sankryža prie A. Vienuolio progimnazijos – tapo užkerėta ir daugeliui neįveikiama. Po kurio laiko, kilus didžiuliam nepasitenkinimui tiek iš iniciatyvos autorių – savivaldybės kai kurių valdininkų, tiek iš vairuotojų ir pareigūnų, sumanymo griežtai bausti – atsisakyta.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.