Auditas nepakenks

Portale www.nyksciai.lt skaitytojų klausėme, ką jie mano apie tai, kad rajono taryba nubalsavo dėl neeilinio Anykščių ligoninės audito.

Daugiau kaip pusė balsavusiųjų įsitikinę, kad  auditas nepakenks. Atsakymo variantą„Aš už tai, kad tokie auditai būtų atliekami visose savivaldybei pavaldžiose įstaigose“ rinkosi 52 procentai balsavusiųjų (122 Balsai). 25 procentai pasisakiusiųjų nepritarė tokiam politikų žingsniui. Už variantą „Nepritariu, reikėjo tikrinti anksčiau“ balsavo  58 portalo skaitytojai. 18 procentų balsavusiųjų manė, kad  „Pritariu, seniai reikėjo patikrinti D. Vaigino darbą“ ( 41 balsas). Neturėjo nuomonės šiuo klausimu. 6proc. ( 13 balsų). Iš viso balsavo: 234 portalo lankytojai.

NYKŠČIAI

8 Komentarai

 1. Skaitytojų žiniai

  Gerbiamieji, tiek Vidaus auditas, tiek finansinės veiklos auditai (tiek planiniai, tiek neplaniniai) yra atliekami įstatymų nustatyta tvarka ir saviveiklos čia nėra. Savivaldybės Taryba šiuo atveju įstatymų nepažeidė. Audituojamas ne Vaigino asmeninis gražumas ar fainumas, jo tolesnis tinkamumas vadovo pareigoms eiti, o ligoninės veikla. Tarybos nariai, kas metai skirdavę didelius pinigus ligoninei išlaikyti (“gelbėti”), todėl jie ( ir visuomenė) turi žinoti, kaip racionaliai, kaip efektingai tie pinigai buvo panaudoti. Kokių veiklos rezultatų buvo pasiekta. Ar visa ligoninės veikla buvo vykdoma laikantis įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų. Tokie yra audito tikslai.

  • Blogas ir pigus mentovskas politikavimas

   Teiginio pradžia ir pabaiga kalba apie visiškai skirtingus dalykus. Pradžioje teigiama, kad ne karštas Viaginui, pabaigoje teigiama, kad reikia atkeršyti.

 2. Tai, kad kadenciją pabaigęs ligoninės direktorius nori tapti meru ir žada dalyvauti rinkimuose, negali būti pagąsdinimo arba spaudimo priemone nei auditoriams, nei savivaldybės tarybai. Tik neprofesionali “bulvarinė” žiniasklaida gali leisti tokias klaidinančias “žurnalistines antis”.

 3. ir savyvaldybei auditas butu gerai

 4. Žinoma, kad auditas būtinas. Kaip gali atėjęs naujas vadovas prisiimti svetimas skolas, nejaugi jis privalės atsakyti už tai ko nepadarė. Tai daryti tiesiog būtina.

 5. Reikėtų padaryti rimta audita poliklinikoje va ten ten rastu aferų pridaryti,ten visą valdžią pralobo paskutiniais metais

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.