Troškūnų globos namai pilnėja

Rugpjūčio 4 dieną  buvusios Troškūnų ligoninės patalpose oficialiai buvo atidarytas Anykščių socialinės globos namų naujasis padalinys, jau trečias rajone.

Praėjus bene dviem mėnesiams po globos namų atidarymo, NYKŠČIAI teiravosi Anykščių socialinės globos namų direktorės Jolitos Gečienės, kiek gyventojų šiuo metu gyvena naujuosiuose globos namuose, ir ar pavyko sukomplektuoti aptarnaujantį personalą?

„Vakar globos namuose buvo 13 gyventojų, šiandien, rugsėjo 30-ąją, atvyksta dar vienas. Šiuo metu aptarnaujantį personalą su daro 12 darbuotojų. Kol kas jų pilnai pakanka kokybiškoms paslaugoms suteikti. Daugės globos namuose gyventojų, daugės ir aptarnaujančio personalo.  Troškūnų socialinių globos namų padalinys gali priimti iki 40 gyventojų. Beje, apgyvendiname tik Anykščių rajone deklaravusius gyvenamąją vietą asmenis.

Džiaugiuosi, kad esame palankiai vertinami globos namų gyventojų ir jų artimųjų.  Svarbus įvertinimas ypač tų, kurie anksčiau gulėjo buvusioje Troškūnų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje.

Mes stengiamės globos namuose sukurti aplinką, panašią į namų, užtikriname tarpusavio bendravimą, savirealizaciją, atsižvelgiame į kiekvieno asmens poreikius“, – pasakojo J. Gečienė.

Dalina RUPINSKIENĖ

7 komentarai

 1. Labai gerai kai senukams yra kur prisiglausti sėkmės jums darbe

  • Nieko gero ten nėra

   Šalta, drėgna, niekas net nežino kada pečių užkurs ? Sušalę senukai, su paltais miega. Katilinė neveikianti, o pastatas nuo Anykščių šiluma tinklų atjungtas !

 2. 12 darbuotojų ir tik 13 gyventojų ar nejuokinga tai reiškia nera norinčių įsikurti šiuose globos namuose kai kitur didžiules eiles ir neįmanoma patekti

 3. Ats.anonimui

  Prisiglausti,tai,gal pensiją visą savo reikia atiduoti,labai abejoju,kad šiais laikais kas darmai laikytų.

 4. 12 darbuotojų ir 13 gyventojų keista kad nėra norinčių gyventi šiuose globos namuose kai į kitus globos namus neįmanoma patekti

 5. Kaip tu ten pakliuvai Jonai ?

 6. KAIP PAKLIUVAI JONAI ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.