Stebėjosi, kad vicemeru siūlomas ne politikas

Meras Kęstutis Tubis įvardijo asmenį, kurį siūlys į vicemero postą. Tai savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turto skyrius vedėjo pavaduotoja Audronė Savickienė.

Ilgametė savivaldybės darbuotoja A.Savickienė nebuvo labai mylima anos administracijos karalystėje, kuriai vadovavo Ligita Kuliešaitė ir o jos pavaduotoja Veneta Veršulytė. A.Savickienė per kasmetinį valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimą buvo įvertinta nelabai gerai ir gavo pasiūlymą savo noru pereiti dirbti į žemesnes pareigas, todėl pasitraukė iš skyriaus vedėjos pareigų.

Šiandien K.Tubis pristatė A.Savickienės kandidatūrą rajono tarybos komitetų vadovams. „Daugelis apie kandidatę (A. Savickienę) atsiliepia gerai, bet stebisi, kad yra siūlomas ne politikas. Aš partijoms sakiau, kad deleguokit, tačiau nedelegavote, todėl dabar siūlau specialistą, nes man reikia dirbančio žmogaus. Nustebino Antanas Baura, kuris sakė, kad jų partijai buvo nesiūlyta. Atsakiau, kad ne tik siūliau, bet jie patys Sonatos Veršelienės ir neleido į siūlomas pareigas“, – pasakojo K.Tubis apie kandidato pristatymą.

Žinoma, tai dar nereiškia, kad taryba patvirtins A.Savickienės kandidatūrą. „Priminiau įstatymus, kad du kartus nepatvirtinus, meras pavaduotoją gali skirti savo potvarkiu“, – sakė K.Tubis.
Linas Bitvinskas

13 komentarų

 1. ai, tai čia dar tik pirmas pasiūlymas, kurį svarstys išrinktieji į tarybą. Koks tas pirmas blynas bus kai visokių uodegų partijų interesuose yra paslėpta po savivaldybės turto valdymu?

 2. Negi untanas apsimeta šlangu 🙂 ?

 3. Linui ala žurnalistui

  Kokias čia interpretacijas apie vertinimą nelabai gerai rašote ir tuo pagrindu perkėlimą į žemesnes pareigas? Ir dar meiles / ne meiles? Čia kaip pamatavot? Visus kasmetinius vertinimus, priemokas ir pan. sudėjot ir ką gavot? Žemo lygio rašliavą? Šiaip jau žurnalisto ir visuomenės informavimo priemonės pareiga teikti ne klaidinančią informaciją. O nesąmonių rašymus gali paskui tekti paneiginėti, ypač kai dar konkretūs asmenys įvardyti.

 4. Gražiai susimovė partija “ Vardan Lietuvos”. Norėjo vicemeru tapti ir A.Baura, ir Dominykas Tutkus ir Sonata Veršelienė., bet vieni kitiems trukdė, todėl liko be posto. Nenusiminkite , dar yra vienas vicemero, du patarėjų postai.

 5. na jei tie kurie ejo i rinkimus ir zadejo dirbti Anyksciams,db kai pasiulo vieta gera,vietoj darbo,bruka savo uodegas po savo uzpakaliu…telieka toks pasirinkimas…per siuos rinkimus daug kas parode savo tikrus veidus,puiku,kad issirinkom toki mera,kuris visiems seniems pirdyloms yra rakstis subinej,jo bijojo ir daug kas nenorejo…

 6. Baurai jau pas Gusta reikia.

 7. Koks skirtumas iš kokios partijos ?

  Svarbu, kad turėtų patirtį korupcijoje ir poveikio prekyboje ! Juk šansas ?

 8. O ,jurgutėlau.Kakia persona gali kažką patarti? Gėda

 9. Sveikintinas žingsnis, kad pasirinks Audronę Savickienę. Protinga, maloni, atsidavusi darbui, tik sėkmės jai linkiu.

 10. Didžiausios sėkmės Jums Audrone. Puikus mero pasirinkimas, profesionalaus ir korektiško asmens.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.