Anykščių medikai nesibaido trečiosios vakcinos

Lietuva yra viena iš pirmųjų Europos Sąjungos šalių, pradedančių trečia vakcinos doze skiepyti didžiausios rizikos pacientus, sergančius sunkiomis ligomis, dializuojamus ar po organų transplantacijos. Sveikatos apsaugos ministerija taip pat rekomenduoja trečiąja vakcina skiepyti medikus.

Revakcinacija bus taikoma praėjus ne mažiau kaip 6 mėn. po pilno vakcinacijos kurso. Anot Sveikatos ministerijos, vakcinacija trečia doze gali padėti sustiprinti silpno imuniteto asmenų atsparumą koronaviruso infekcijai bei sumažinti tikimybę susirgti sunkia COVID-19 ligos forma.

„Nykščiai“ teiravosi Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro Slaugos administratorės Violetos Žvikienės, ar poliklinikos medikai pasiruošę trečiajai vakcinai?

„Apie trečiąją vakciną diskutavome ir anksčiau, kol dar nebuvo Sveikatos ministerijos patvirtinimo. Kai kurie medikai laukia, kol praeis 180 dienų nuo paskutinės vakcinos, kai kurie darosi antikūnių testus. Šiai dienai, rugsėjo 10-tai, trečiuoju skiepu yra jau pasiskiepijusi viena vaistinės darbuotoja ir 86 metų senolis. Buvo norinčių skiepytis keletas ligoninės medikų, bandėme jų duomenis suvesti į sistemą, tačiau sistema atmetė, nes nebuvo praėjusios 180 dienų nuo paskutinio skiepo. Vienas medikas galės skiepytis 22 dieną, kitas šiek tiek vėliau. Manau, kad norinčių skiepytis bus“, – dabartinę situaciją aiškino Slaugos administratorė.

Dalina RUPINSKIENĖ

31 komentaras

 1. Po poros metų visiems skiepytiems chajuk…

 2. du rozus jau pasikiepijeu treces bus da gereu tai nebijosiu ir kai uzeis ziema persalt be pa skepu biski pakyla karstis tai visam kunui silma jauces.

  • Taip taip, kai kuriems ligoninės vadeivoms reiktų po 10. Ir +nuo kempinligės, nes nebesupranta, kad galima į pensijas išeit. Ima atlyginimus ir nebesupranta ką dirba

 3. Laba diena,norėjau pasidalinti gydytojos operatyvumu.Ryte prisiregistravau registratūroje su aukšta temperatūra,registratore sakė užregistruoja kad ekstra kad laukti gydytoja paskambins,bet deja nuo 9 ryto iki dabar skambučio nesulaukiau.Va čia tai dirba gydytojai iš didžiosios raidės aišku kabutėse.Vakar ta pati gydytoja mano kaimynei paskambino labai greitai po registracijos,tai kaip suprasti jos elgesį šiandien,ar yra koks ligonių skirstymas,mobingas ligonių atveju.

  • Mobingas ligonių atveju. Aukštojo nusikalbėjimo viršūnė. Pradžioje susižinokite, kas yra mobingas.

   • Tai jus paaiskinkit kaip pavadinti tada jei prieš mėnesį buvau pas gydytoją,o ji net nenori girdėti nusiskundimų,pasakė kad nieko čia tokio jum nėra,čia mes ir su onkologinės ligom ir visa kita nakaip galit sirgti tokių metu,o va dabar nesulaukiau net skambučio.Na tik palinkėjimas jai nesusirgti,nes yra ir artimieji kuriem nevisvien mamos sveikata ir žmogus kreipiasi pas gydytoją ne dėl to kad tik pasivaikščioti,o kad jam skauda ir blogai jaučiasi.

    • Ats.į kom. E

     Nuo kada gydytojai skambina? Nuo kada ši nauja tvarka įvesta? Registratūra duoda gydytojo tel.nr. ir reikia pačiai/čiam skambintis. Kas būtų jei gydytojai dar pradėtų skambinėti. Nusigrybavote toli.

     • Tai jūs ponia nusigrybavot-užsiregistruoji ir jai telefoninė registracija lauki gyditojo skambučio,dėja gyditojas turi paskambinti.

     • Registrante aiškiai pasakė gydytoja paskambins,dirba iki 15 val,užregistravau ekstra su temperatūra.kas jum neaišku?Prieš dieną registravosi kaimynė pas tą pačią gydytoja,tai jai greitai paskambino.

    • Jei esate visiška kvailė, tai galite vadinti mobingu. Bet rekomenduočiau tai vadinti astrofizika, altruizmu, detoksikacija ar pn. Koks skirtumas ką žodis reiškia, noriu ir vadinu.

    • Deja, žmogus nenusigrybavo. Aš irgi skambinausi į registratūrą dėl pablogėjusios sveikatos būklės, bet ne kritinės, o kadangi mano gydytoja serga, tai davė telefoną kitos gydytojos ir pasakė skambintis ir tartis. Prisiskambinau greitai, seselė perdavė ragelį gydytojai ir viską paaiškinau. Registratorė manęs nei tel.nr.,nei pavardės neklausė, tai kokiais varpais galėjo skambinti gydytoja? O gal ten Košpirovskis sėdi ir perduoda kontaktus🤔 Taigi, ponia Milda, nekalbėkite už visus atvejus, nes pati grybaujate.

   • Ar tikrai taip jau noriai?! Gal gyvenant prie diktatūros bijoma ką pasakit paprieštarauti….

   • Norėjo kaip mandriau, o išėjo kaip išėjo..😂

 4. O ką medikai gali pasakyti kad nesiskiepys juk viskas papirkta ir žurnalistai rašo straipsnius tik apie tai kaip visi laukia vakcinos ir dėkoja kad ją gavo

 5. O ką medikai gali pasakyti kad nesiskiepys juk viskas papirkta ir žurnalistai rašo straipsnius tik apie tai kaip visi laukia vakcinos ir dėkoja kad ją gavo

 6. susimovei.anykštėnas ar oooo ,dar 7 galvų trūksta ir slibinas devingalvis.

 7. Dabar mandrūs daktarai,nori šneka ,nori nešneka,numeta ragelį.

  • O ką kalbėti, jei kokia nors kvaila moteris nusikalba apie mobingą? Su tokiai kvailai , kurie nežino ką reiškia žodžiai kalbėti negalima.

   • Va nepapuolet pas tokia gydytoja,tai ir nesnekekit,negirdi jokių nusiskundimų,tik pasako kad kaip čia galima sirgti tokio amziaus

  • 0jei nenorit nesiskiepikit ko ten rekaut protingi skiepija ir jokių problemų aš pasiskiepijau man ramu ko ten rekaut tai čia darai dėl savęs ir kad kiti būtų saugus

   • Oj oj, kad apgaulingi tie skiepai, kad gali būt sėkmingai nešiotojai ir nieko nesiskiria su neskiepytaus. Susirgus,-kaip matos irgi galu būt A.A. taigi …ramu ? ! Toli iki ramybės, nebent amžinos

 8. kiek duos tiek susileis 🙂

 9. Už šmeižtą

  „O ką medikai gali pasakyti kad nesiskiepys juk viskas papirkta ir žurnalistai rašo straipsnius tik apie tai kaip visi laukia vakcinos ir dėkoja kad ją gavo“ – taip rašo ANYKSTENAS. Pasieškokim jo ir teatsako…

 10. kiek gi tų dirbančių, ypač šeimos gydytojų, poliklinikoje belikę, kai keli išėjo iš darbo, likusiems tikriausiai krūviai didžiuliai, susirgt pavojus ne tik nuo koronos bet ir nuo nuovargio

 11. O tiesa yra ta, kad lygoninėje yra daug medikų, kurie atsisakė ,,skiepitis“ aplamai… tai apie kokią dar 3 doze čia paisto….GĖDA MELUI.

 12. Paziurek kokiu procentu pasiskiepijo Lietuvos universitetai ir pvz kokiu procentu kokie Senukai. Mano nuomone universitete daugiau issilavinusiu zmoniu negu dideleje imoneje. As tai tikiu mokslu. Ir baikit kalbeti apie masinius papirkinejimus. Celofanai jus visi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.