Viešintų seniūnas antrą darbo dieną suprato, kad be darbo sėdėti neteks

Naujasis Viešintų seniūnas Ramūnas Blazarėnas  pareigas pradėjo eiti nuo lapkričio 20 dienos.  Besibaigiant  antrai darbo dienai, „Nykščiai“ teiravosi, ką seniūnui pavyko nuveikti.

„Vakar susitikau su kolektyvu, aptarėme einamuosius reikalus. Pasidalinome džiaugsmais ir rūpesčiais. Iki šiandien rajono administracijai turėjome priduoti surašytus kitais metais norimus atlikti seniūnijoje darbus. Vakar 14 valandai sukvietėme seniūnaičius ir bendruomenės pirmininką, išklausėme jų pasiūlymus.  Tada visi ruošėme bendrą paraišką. Ar administracija skirs lėšų visiems mūsų norams įgyvendinti, žinosime tik po rajono biudžeto patvirtinimo. Šiandien iš pat ryto dar patikrinome paraišką ir išsiuntėme savivaldybėn.  Vėliau su seniūnijos ūkvedžiu sėdome į mašiną ir iki dabar važinėjame po seniūnijos teritoriją. Apžiūrime aplinką, vertiname kelių būklę, pasižymime, kur reikia remontuoti pralaidas. Apžiūrėjome paplūdimį, kapinaites, ten taip pat reikia tvarkyti. Teks praplėsti kapinių  plotą, tvarkyti kultūrinio paveldo statusą turinčius kapinių vartus. Žodžiu, liūdėti ir be darbo sėdėti, manau, tikrai neteks“, – kalbėjo R. Blazarėnas ir pajuokavo, kad pirmosiomis darbo  dienomis susipažįsta su gyvenimiškomis  savo darbo funkcijomis.

Dalina RUPINSKIENĖ

15 komentarų

  1. Greit į savivaldybę pasišauks su kolega, biudžetas šaibom eina, reikia patirties

  2. Manyciau viesintoms labai pasiseke sulaukus tokio seniuno.Tai puikus,paprastas zmogus,kuri gyventojai laikys savu zmogumi,nes jis neabejingas zmoniu problemoms.

  3. nupirks dar viena neveikiancia vandens zoles masina ,tik gal dar brangesne

  4. Viešintos užkeiktos. Andrioniškis gavo normalų seniūną, Viešintoms liko Ramūnas.

  5. tokie ,kaip R.Blazarenas turetu tarnauti zmonems.Tai paprastumo ir ramumo isikunijimas.SAEKMES TARNYBOJE.

  6. Viešintas reikia jungti su Andrioniškiu

  7. Jau prisėdėjot nelabai ką veikdamas Savivaldybėje,gaudamas labai solidų atlyginimą!O dabar,pajudėkit,nebesėdėkit-jums bus tik į naudą:tiek fiziškai,tiek emociškai!

  8. Geras bus seniūnas.Tik reikia ukvedys keisti.Nes visur kišasi kur jam nereikia.

  9. SVEIKINU

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.