TS – LKD sąraše po reitingavimo anykštėnai pakilo aukštai

Paskelbti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS – LKD) partijos vidinio partijos narių rinkimų sąrašo reitingavimo duomenys.

Reitingavimui buvo paskelbta 240 pavardžių, sąrašą vesiančios nepartinės Ingridos Šimonytės ir partijos pirmininko G. Landsbergio  pirmosios vietos buvo nereitinguojamos, toliau pagal balsus vietos pasiskirstė taip: 1. Laurynas Kasčiūnas. 2. Paulius Saudargas. 3. Monika Navickienė. 4. Radvilė Morkūnaitė – Mikulėnienė. 5. Arvydas Anušauskas. 6. Audronius Ažubalis. 7. Agnė Bilotaitė. 8. Žygimantas Pavilionis. 9. Jurgis Razma. 10. Gintarė Skaistė.

Seimo narys Sergejus Jovaiša po reitingavimo užėmė aukštą 37 vietą (606 balsai), o Anykščių meras Sigutis Obelevičius – 66 vietą (236 balsai).

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. Akivaizdu, kad konservai nesugeba net savo sąrašo apvalyti nuo buvusių komunistų. Ne, už tokius nebalsuoisiu. Net sąrašo lyderė yra nepartinė. Kur tai matyta? Degraduoja konservai…

 2. rase kad ji yra antikostitucine partija ,tai tik naikint ja

 3. NEPAKEISIT ŽMONIŲ VALIOS!

  Nei iš 37, nei iš 66 vietų tikimybė patekti į Seimą sąrašu nėra reali.

 4. Nieko jie negaus. Užtenka i ka anyksciai virsta po konservu ir socdemu junginio….

  • modifikuojasi apipurkšti valstiečių naudojamais pesticidais ir skystomis trąšomis į naujuosius sockoliečius-anykštiečius, kurie šalies mastu tik 66…6

 5. Tai dar gerai, kad Landsbergio su Šimonyte nereitingavo, o tai būtų patekę i sąrašo galą.

 6. Reitinguojasi politiniai lavonai

  Konservai jau supelijo . Bet dar vis kažką bando atkurti…DDD

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.