Sukritikavo tradicinio bėgimo organizatorius

Visoje šalyje žinomi anykštėnai treneriai Algirdas Ananka ir Arvydas Krikščiūnas įsitikinę, kad gegužės pirmąją vyksiančiame renginyje anykštėnų bus mažuma dėl smarkiai išpūsto startinio mokesčio.
„Gal ir tikslinga surinkti lėšų. Tada gali geresnius prizus įsteigti. Tačiau reikėtų atskirti bėgančius dėl rezultatų ir tik savo malonumui – veteranai, pensininkai, moksleiviai turėtų būti atleisti nuo mokesčio. Be to, jie ir pinigų dažnai neturi. Tai tie žmonės greičiausiai nedalyvaus“, – teigė A. Ananka.
Dar griežčiau pasisakė A. Krikščiūnas. Jo teigimu, bėgime daugiausiai registruojasi patys mažiausieji anykštėnai, kuriems organizatoriai leis startuoti nemokamai. Be to, graikų – romėnų imtynių specialistas mano, jog kaip ir ankstesniais metais bėgimas įvyks tik todėl, kad jį surengs ne kas kitas, o vietiniai treneriai.
„Jei norime pritraukti jaunimo, tai turėtume daryti kažkiek kitaip. Taip elgdamiesi jie praranda nemažai vietinių. Kupiškio lengvaatlečiai atsisakė dalyvauti, nes ir ankstesnis, jau nebegaliojantis trijų eurų, mokestis jiems pasirodė per didelis. Užregistravau apie trisdešimt Troškūnų ir Subačiaus vaikų, bet daugiau nei pusę mažiukų grupėje, kuriems nereikės mokėti. Tokie renginiai turėtų būti skirti anykštėnams, kad kiekvienas jaustų garbės reikalą įveikti šitą distanciją. Nesu patenkintas, kad atkoduota viskas komersantams. Man atrodo, kad atidirbinės tie patys treneriai. Kelis kartus šis bėgimas jau buvo iškreiptas, kai startas buvo iškeltas iš miesto centro, tačiau vėliau viskas buvo atstatyta“, – kritiškai pasisakė A. Krikščiūnas.  
Iki šiol dar neužsiregistravusiems 1000-čio m, 2000-čių m, 4000-čių m ir 13000-čių m rungčių dalyviams teks pakloti nuo 5-ių iki 10-ties Eur.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.