Nuomonė. Savivaldybės suolų judinti negalima

Ketvirtadienį,  autobusas važiuodamas 12,30 maršrutu Anykščiai – Niūronys,   sustojo prie pirmo įvažiavimo į Elmos sodą ir mane parvėžino namo. Sodininkės buvo mirtinai išsigandusios, kad gali uždaryti reisą.

Pas vežėjus buvo atvykęs svečias, matomai  iš Vilniaus, ir jis vairavo šeštadienį autobusą į Niūronis pirmyn ir atgal. Atrodo, kad ta problema išsisprendė sodininkų naudai.

Pasigirsiu, kad sužinojau naują įstatymą. Prie J.Biliūno 18 namo kieme po medžiais stovi du samanomis apaugę suolai. Niekas ant jų nesėdi. Skambinu p.Navickui ir prašau, kad tuos du suolus pakeistų, nuvežtų kur nors atokiau, o prie namo atvežtų naujesnį.

Navickas man paaiškino, kad tie suolai po medžiais yra savivaldybės nuosavybė ir jų negalima liesti, nes jie stovi ant valstybinės žemės. Tie du suolai prie namo yra namo gyventojų nuosavybė, nes už juos sumokėta iš administravimo lėšų.

Anykščiuose daugiabučiai neturi nuosavos żemės. Valytoja śluoja iki pat pamatų, pjovėjui pjauna žolę iki namo sienos. Nukasa sniegą.

Pakruojyje, prie sesers daugiabučio, apie namą turi 2 metrų pločio juostą, kurią privalo prižiūrėti, šienauti. Komunalininkai, nupjovę žolę, tuos 2 metrus palieka nepjautus.Gyventojai nervindamiesi ieško pjovėjo. Jei kartais pjovėjas netyčia nupjauna, tai grėbėjos tuos 2 metrus palieka. Turi žiemą ir sniegą nusivalyti,  vasarą nusišluoti.

Taip ilgai rašiau todėl, kad norėjau pasakyti, kad Anykščiuose gyventi gera.

Marijona Fergizienė

3 komentarai

  1. Politikei Marijonai.
    Kas bus kandidatas į Seimą nuo Jūsų partijos?

  2. Tamsta netrukdykite administratoriui dirbti su savo prašymais. Sudrumsite visą pinigų įsisavinimo sistemą savivaldybės įmonėje. Ras dar kokio turto, kuris neturi būti apmokamas už administravimo paslaugų mokestį, tai kas tada??

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.