Nuodytojas atnaujino žygius

Prie Anykščių miesto esančioje „Vorutos“ sodų bendrijoje gyvenantys žmonės nerimauja dėl savo augintinių.

Gruodžio mėnesį į „Nykščius“ paskambinusi moteris kalbėjo, kad „Vorutos“ sodų bendrijoje ir netoli jos gyvenantys žmonės jau kuris laikas kovoja su tais (ar tuo), kurie siekia nunuodyti šunis. „Jau seniai tai vyksta. Prie sodų bendrijos, kur išvedame pasivaikščioti šunį, nuolat randame kaulų ir kitokių maisto atliekų, kurios būna supakuotos ir padėtos pagal takelį. Jau pavargome rinkti. Vakar šuo vėl atvilko kaulą, atėmėme, bet gyvūnas vėmė visą vakarą“, – pasakojo pavardės nenorėjusi skelbti moteris.
Pasak jos, jų šuo – ne pirmas, kuris nukenčia nuo išdėliotų maisto atliekų. Be to, rinkti primėtyto maisto į sodus vis dažniau užklysta lapės, kurios ištampo kaulus po sodo teritoriją. „Manome, kad iš vienos pusės kažkas sąmoningai šiukšlina, iš kitos – siekia nunuodyti šunis“, – nerimavo moteris.
Jos tvirtinimu, toks „dovanų“ dėliojimas trunka jau gerus metus. Po publikacijos kurį laiką buvo ramu, tačiau dabar gyventojai vėl randa prie sodų išmėtytų visokių maisto produktų paketus (nuotraukoje).  Gyventojai spėja, kad vėl veikia tas pats asmuo, kuris kažkodėl nemėgsta augintinių.

Linas BITVINSKAS

18 komentarų

 1. Cia gal laukiniu zveriu arba sernu darbas , randa pakelem paketus ismestus su maisto likuciais tai ir tampo po sodus.

 2. Idijotai pagavai ir patiem liepei suvalgyt

 3. Tai turėtų būti labai nelaimingas, labai lygota galva, iškrypėlis, bet tikrai ne,, žmogus,, ji į Rokiškio ligonine… Kad atliktų tyrimus ir nusyatita kas per padaras…

 4. šuo neturėtų būti įrankis kaimynus erzint.Su kokia galva tas bradiaga,iškrypėlis,ne žmogus iš rokiškio su tyrimais kad yra padaras, specialiai atveda prie tavo vartų šikt .ATSAKOMYBĖ UŽ SAVO ŠŪNĮ KUR.Ir vienos ir kitos pusės visiškas debilumas.Vienas su šuniu darau ką noriu, kitas nuodyti normalu.Tuoj atsišaudyt bus norma.

 5. vegetaras matyt kazkoks siaucia

 6. Kas ten gyvena iš komiteto?

 7. Nuotraukoje tai bananu zieves , gal stirnos ismestas prie kelio rade tampo ?

 8. Tegul nešika šunys kur papuolą susirinkti šūdus į kišenes

 9. Tokiems kaip komentatorius „Jonas“: suprantu, kad šuns šeimininkai turi susirinkti šunų kakučius, čia savaime turėtų būti suprantama visiems, bet jei jau kažkas nesurinko, ir dėl to gyvą padarėlį NUODYTI čia jau yra nusikaltimas. Manau tokie žmonės yra nestabilios psichikos. :/

 10. Reikia informuot policija , jie surengs pasala ir pagaus su ikalciais nuodytoja .

  • pirmiausia reikia apklausti laiško autorę. Ar ne ji pati per pilnatį prisigalvojo apie „nuodytojus“ . Dar laukite laiškų, kad uogienes išvalgo ir į stiklainį kas prikakoją jūsų spintelėje palieka.

 11. Jeigu skaitai issigimeli ar issigimele ZINOK mes taves ieskom ir pagausim…

 12. Gyvena ten viena tokia boba, kuri su visu pasauliu susipykus

 13. Kol kas vienintelis būdas apsaugoti savo augintinį tai uždėti antsnukį,nuo piktų žmonių sunku apsisaugoti.

 14. Man visgi neviskas aišku. Ten primėtyta tiesiog maisto likučių ar maisto likučių su NUODAIS? Jei ten nuodų nėra, tai tuomet manyčiau, kažkas bando pamaitinti gyvūnus, gal nevykusiai ir neapgalvotai, bet neturi tikslo nuodyti. O bet tačiau, jei ten yra nuodų, tuomet labai žiauru ir nedovanotina!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.