Naująją administracijos direktorę išrinko vienbalsiai

 

Ketvirtadienį, balandžio 25-ąją, vyko Anykščių rajono tarybos posėdis, kuriame buvo renkamas administracijos direktorius. Šią pareigybė užėmė Ligita Kuliešaitė.

Pretendentė trumpai prisistatė tarybos nariams, kalbėjo, jog dirbs, kad įgyvendintų mero ir jo komandos siekius. Buvusio savivaldybės administracijos direktoriaus Audroniaus Gališankos paklausta, kuo kompensuos vadovavimo patirties trūkumą, L.Kuliešaitė sake, kad tarsis su darbuotojais ir ieškos geriausių sprendimų. Socialdemokratas Dainius Žiogelis uždavė trumpą klausimą. “Ar nebijote?” – klausė D. Žiogelis. “Neturiu laiko bijoti”, – atsakė L. Kuliešaitė.
Administracijos direktorės kandidatūra buvo renkama slaptu balsavimu. Balsavimo komisijos pirmininkė Ona Repečkienė po balsavimo paskelbė, kad balsavo 23 tarybos nariai ir visi balsai buvo “už”.
“Noriu pasveikinti Ligitą, manau istorijoje tai pirmas atvejis, kai direktorius išrenkamas vienbalsiai. Tai uždeda ir didžiulę atsakomybę. Manau, mano lūkesčiai, kad nauja savivaldybės administracijos komanda bus veržli, bus darbinga, pasiteisins”, – įteikdamas gėles kalbėjo S.Obelevičius.
NYKŠČIAI

2 Komentarai

  1. Komunistų partijos balsavimais taip pat būdavo sprendžiama vienbalsiai. Tik ar tai gerai?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.