K. Tubis: „Lėšas reikia ne įsisavinti, o tinkamai panaudoti“

Anykščių rajono meras pranešė, jog iš Viešųjų pirkimų tarnybos praėjusią savaitę gavo dokumentą, kuriame nurodoma, jog ankstesnės kadencijos valdantieji su UAB „Anrestas“ buvo sudarę itin daug žalos kraštui padariusią sutartį. Joje – užprogramuota renovacijos renovacija.
Bene geriausiai buvusios valdžios ir „Anresto“ santykius atspindi kultūros centro atnaujinimo darbai, trunkantys jau devinti metai.
Ketvirtais renovacijos metais pradėjo plaukti Anykščių kultūros centro rūbinės, o dėl  kultūros puoselėjimo statybvietėje – ne vienas menininkas patyrė rimtų traumų.
Šiuo metu visas pastatas apšiltintas, tačiau tai padaryta kitos įmonės dėka.
„Gavom iš Viešųjų pirkimų tarnybos raštą, kad ankstesnės valdžios sutartis su „Anrestu“ buvo neteisėta ir dėl to atsirado daug problemų. Būtent dėl jos ir vyksta kai kurie sunkiai paaiškinami dalykai. Lėšas reikia ne įsisavinti, o tinkamai panaudoti“, – tokiais žodžiais K. Tubis reagavo į socialdemokrato Donato Krikšatponio kritiką dėl nevykusio Vorutos pilies statybų starto ir bandymo pasigirti, kad jų vadovavimo laikais taip pat įsisavinti milijonai.
Mero įsitikinimu, darbai ant Šeimyniškėlių piliakalnio turi tęstis. Tam šiais metais numatyti 140 000 Eur. Intensyviai ieškoma papildomo finansavimo iš ES struktūrinių fondų bei kitų šaltinių.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.