Jaučia nuoskaudą

Lietuvos kaimo turizmo asociacijos tarybos pirmininkė Gitana Mileikaitė sako, jog turizmo srityje dirbantys rajono paslaugų teikėjai nusivylė dėl to, jog Anykščiuose šiais metais nebuvo surengta oficiali sezono atidarymo šventė.
Klientų susidomėjimas kaimo turizmo sodybomis prasidėjo kiek anksčiau nei įprastai – kovo pabaigoje, balandį. Anksčiau verslininkams tikras darbymetis būdavo nuo gegužės galo arba birželio pradžios, maždaug nuo šventės „Bėk bėk, žirgeli!“.
"Nors ir nebuvo jokio atidarymo, bet susidomėjimas labai paankstėjo. Kaimo turizmo sodybos pilnu tempu savaitgaliais veikia jau daugiau nei du mėnesius. Ir kiekviena šventė, ypatingai mūsų sferoje – labai svarbi. Būdavo graži tradicija susirinkti visų paslaugų teikėjams, klientams ir svečiams, pranešti žinią, kad mes jau atsidarę ir tikrai laukiame. Turėjome pažadą, jog tokia šventė bus rengiama kartu su anykštietišku triatlonu, bet taip ir nesurengta. Jos visiškai neliko mūsų kalendoriuje. Dėl to jaučiame nuoskaudą ir nusivylimą“, – sakė G. Mileikaitė.
Radijo laidos "Savaitės aktualijos" klausykitės šiandien 16 val. per radijo stotį "Nykščiai FM".
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.