Gabrielei ir Povilui linkėjo nepamiršti, kad mūsų – tik trys milijonai (fotoreportažas)

Šiandien ištekėjo Anykščių rajono tarybos narė, verslininkė Gabrielė Griauzdaitė, kuri savo likimą susiejo su ūkininku Povilu Patumsiu.

Pora iškilmingai susituokė Anykščių šv. Mato bažnyčioje. Po ceremonijos bažnyčios šventoriuje jaunųjų laukė sveikintojai. Vicemeras, konservatorių partijos skyriaus, kuriam priklauso ir G. Griauzdaitė, vadovas Sigutis Obelevičius sveikindamas priminė jauniesiems, kad „mūsų – tik trys milijonai“, o meras Kęstutis Tubis sakė, kad dabar poros laukia medaus mėnuo, o kad nepritrūktų saldumo, jiems padovanojo medaus puodynę. „Čia jums papildymas“, – juokėsi K. Tubis.

Porą sveikino ir daug draugų bei bendraamžių, kurie sveikino  „įstojus į klubą“ ir išsakė daug gražių žodžių.

Linas BITVINSKAS

 

9 komentarai

 1. Reikėjo ateiti Tubiui ir nusikalbėti?

 2. sveikinimai jauniems ir graziems zmonems

 3. Susirūpinęs sveikata

  Kaip ši kartą su tremtinių kryžiumi? Ar nebus tremtiniu- davatkų rašto spaudai?

 4. Ale,kaip čia nesimato S.Krumpliausko,šitoks baliušnikas,šitaip balius mėgsta.

 5. Kadangi šventėje nedalyvavo nei Antanas G.m nei Donaldas V, tai ji nėra valstybinė.

 6. Kai pamačiau p.Jovaišą tai galvojau,kad bus ir daugiau seimūnų.Tokia sensacija Anykščiuose. Sekmingo jauniesiems gyvenimo.

 7. cia stilium jau anyksciu izimybes…

 8. Buvo labai grazi svente, labai graziai atrode jaunieji, daug sveikintoju,o liezuvautojai baikit lot, is kur pas zmones tiek pykcio , pagiezos, pavydo. Jaunieji, bukit stiprus laimingi, dar jus tokie jauni, o kiek jau nusipelne… siteik zmoniu atejo jusu pagerbt,sekmes jums😊👍💖

  • Nanau nereikia išviešinti – iškelti vieną porą aukščių kitų ir (jūsų žodžiais) liežuvautojai baiks loti. Eilinį kartą parodoma ,kad Lietuvoje yra lygesnių už lygius. Čia mano nuomonė ir jinai nebūtinai turi sutapti su kitų…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.