Fotofaktas. Eglutė stovi, vandens – rasim

Anykščių miesto centre jau pastatytas Kalėdinės eglutės korpusas.

Prie kultūros centro šiandien pastatytas Kalėdinės eglutės korpusas. Tas pats, kuris pernai stovėjo Šventosios upėje. Jei kam smalsu, kaip jis atrodė iš arti, bet pernai nepamatėte, galima pasižiūrėti dabar. Anykštėnai juokauja, kad eglutė vėl pastatyta ant vandens, nes visą dieną lijo.

Oficialus atidarymas numatytas gruodžio 5 dieną. Tiesa, neaišku, kaip tai bus padaryta, nes, sakykim, panevėžiečiai slepia Kalėdinės eglutės uždegimo valandą, kad nesusirinktų minia.

32 komentarai

 1. ale aukstumas kaip tam darbinykui nesusysuka galva , gal zemyn neziuri ,

 2. kokia valdžia, tokia ir eglutė,

 3. Man patiktų natūrali, iš miško atvežta eglė. Kam tie išsidirbinėjimai: pernai upėje, šiais metais -vėl kažkas netikro. Kam išsidirbinėti?

 4. Jergutėliau tu brangus,reik tikėtis,kad ne apsikiaulinsim ir eglė bus graži.Nes ji bus miesto centre ir žmonės galės pasigrožėti ir pravažiuojantis.

  • aha… “ji bus miesto centre ir žmonės galės pasigrožėti ir pravažiuojantis“ . Tai kas tie pravažiuojantys? Gal pono tarybos nario jaučiai? 🙂 🙂 🙂

 5. Gal užteks proto?

  Nepatiktų man, jei ant metalinio stovo imtų tvirtinti sudraskytas, sulaužytas eglutes, kurioms gyvent dar ir gyventi. To daryti negalima. Mačiau, daug eglučių privežta.

 6. O jau egluciu sodelis koks gražus ir jaukus. Dar nebaigti darbai, bet vizija labai labai grazi. Ačiū už tokį puikų sumanymą. Saunuoliai.

 7. Nebėr Anykščių miškuose eglių?

 8. nelabai aišku iš žios žinutės kas vykdo šių metalo konstrukcijų surinimo darbus viešoje viesto erdvėje, be specialiųjų aptvėrimų? Ar darbuotojai dirbantys aukštyje aprūpinti būtinomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis, apsisaugojimui nuo kritimo ir galvos traumų? Ar darbų aikštelėje yra atsakingas auktalipių darbus vykdančiųjų darbininkų vadovas?
  Kiek tenka pastebėti, tai visuose Anykščių savivaldybės užsakomuose panašiuose darbuose šie elementarūs saugos darbe reikalavimai nepaisomi, o užsakovas galimai tam suteikia visas sąlygas, nepaisydamas į darbų saugos pažeidimus, nors privalėtųvykdytojus įpareigoti ir prisidėti prie griežtos kontrolės.

 9. Kiek ką bedaro vis blogai ir blogai, kritika kritiką veja,pakantumo daugiau, Mielieji.

  • Reiškia, mūsų valdžia atitolusi nuo žmonių, nežino jų lūkesčių

   • pritariu. Čia Juozas pakomentuotuotų kritiką paberdamas :), bet kitiems, prisišliejusiems prie biudžeto pinigų ir darbo vietų tai labai nepatinka. Patogu priimti sprendimus tik iš komercinės pusės, panaudojant biudžete skirtas lėšas, nesprendžiant viešo intereso poreikių tuos sprendimus pristatant atvirai visuomenei.

 10. Po perkunais ir vel sita ziogli pastate. Jokios Kaledines dvasios tokia eglute neduoda. Eglute ir turi but eglute, o ne metalinis zioglis apkabintas girliandom. Kur dingo naturalumas? Ir liudna ir geda. Gal tikrai miskuose nebeliko egliu? Ir aplamai cia ne egle, o tik kabancios girliandos.

 11. Manau, daug graziau atrodys pristatyta gyvu egluciu, svieciancios supynes ir „menuliai“ kabantys medziuose.

 12. Klubas Stumbras

  Ant metalynio vamżdžio streptyza śoks śokejos kurios i Panevežio śokius važinejo kurioms virś 50 bus pencininkes snieguoles śokejos muostabus bus vaizdas ne tik Panevežyje bet ir Anykśčiuose vau koks grožis

 13. Feisbuko narśytojas

  Aha fb mačiau kaip Anykśčiu śokejos kam virś 55 Panevežyje śokiuose aplink stulpa śoka žinonos Anykśčiu moterys tiktu ir Anykśćiuose kad aplink eglutes geležini stulpa paśoktu va tai butu pramoga visam Anykśčiu miestui o ne Panevežio śokiu klubui

 14. Populiarios tos śokejos ne tik Panevežyje bet ir portaluose viena dar ir dieda turi

 15. nereik ieskot vandens-siandien apie 17 h patvino visas centras-tiksliau vaziuojamoji juosta-tokiu srovumu-kaip Sventoji….hahaha….kazkaip pranasyste gavosi….

 16. pernai žmonės piktinosi,kad centre nėra eglės taip ir šiemet negerai. Auga prie paminklo eglė didelė ,graži tai ar negalima buvo papuošti ir butų daug gražiau ir įdomiau, bet mūsų architektai sumasto kitaip,geriau lėšas panaudotų pav. saldainiams, vaikučiams prie eglės. Kiekvienais metais perkami papuošimai tai kur jie dingsta ar čia neapskaitomas dalykas. Kažko naujo ieškoma ir gaunasi nesąmonė.

 17. Panevėžiečiai matyt tik nuo anykštėnų slepia kelintą valandą įžiebs eglutę, kad neatvažiuotų, nes panevėžiečiai tai žino kada tai transliuos tiesiogiai 😀 😀 😀

 18. Neraudokit, graži ta eglė bus.

 19. Pirmą pamatyk kokia graži egle tada rašinėk o valdžia puiki tik netavo nosei !

 20. Žioply kokia tau ćia valdżia puiki batais nuklypusiais vaikśto kostiumais praeito amžiaus apsivilke baisu żiuret i kaimiečius pažiurek kaip kitu miestu valdžia atrodo visi stilingi

 21. Žioply kokia tau ćia valdżia puiki batais nuklypusiais vaikśto kostiumais praeito amžiaus apsivilke baisu żiuret i kaimiečius pažiurek kaip kitu miestu valdžia atrodo visi stilingi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.