„ARTimi“ žengia arčiau žmogaus

Liepos 16-19 dienomis Anykščiuose penktą kartą vyks tarptautinis mėgėjų teatrų festivalis „ARTimi“ . Festivalio organizatorius režisierius Jonas Buziliauskas sako, kad koronaviruso epidemija pakoregavo dalyvių skaičių ir koncepciją.

„Šiemet buvo numatyta, kad į festivalį atvyks mėgėjų teatrai iš Maroko, Rusijos, Juodkalnijos, Bulgarijos, tačiau dėl suprantamų priežasčių jų nepamatysime. Tačiau festivalis išliks tarptautinis, nes spektaklius rodys ne tik Lietuvos, bet ir Vokietijos, Latvijos bei Lenkijos teatro trupės“,–sakė J. Buziliauskas.

Festivalis apims ir įvairias Anykščių vietas – festivalio renginiai vyks prie Puntuko akmens, Arklio muziejuje, Vyskupo skvere, prie A. Baranausko klėtelės ir net miesto turguje. „Pasikeitė koncepsija – šiemet ne žiūrovai eis ieškoti teatro, bet teatras eis į neįprastas vietas ieškoti žiūrovo. Sakykim, miesto turgus. Galbūt šiaip žmogus niekada į teatrą neitų, o ten susidurs. Jaučiam palaikymą ir komunalininkų, manau, praskaidrinsim ir turguje būnančių žmonių rutiną“, – apie festivalį pasakojo J. Buziliauskas.

  

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.