Anykščiai – vėl „juodi“

Lietuvos COVID-19 susirgimų žemėlapis traukiasi juoda spalva. Į „juodąją“zoną patenka 36-ios šalies savivaldybės.

Juoda spalva nusidažiusios Palangos miesto, Kretingos rajono, Klaipėdos rajono, Klaipėdos miesto, Neringos, Šilutės rajono, Šilalės rajono, Rietavo, Plungės rajono, Skuodo rajono, Mažeikių rajono, Telšių rajono, Akmenės ir Joniškio rajonų, Šiaulių miesto bei rajono savivaldybės.
Į juodąją zoną patenka Tauragės rajonas, Jurbarko rajonas, Šakių rajonas, Vilkaviškio ir Pagėgių rajonai, taip pat – Kauno miestas, Marijampolės miestas, Alytaus miestas ir rajonas, Lazdijų rajonas, Vilniaus miestas bei rajonas, Trakų r., Šalčininkų r., Molėtų r., Ukmergės r., Anykščių r., Utenos, Pasvalio ir Biržų rajonų savivaldybės.
Pagal Statistikos departamento pateiktus duomenis Anykščių rajone statistinių sergančiųjų yra 69, iš viso pasveikusiųjų nuo ligos pradžios 1 604, iš viso mirusiųjų 89 (44 dėl COVID-19 ligos, 45 dėl kitų ligų), iš viso patvirtintų atvejų 1 810. Per laikotarpį nuo 2021-09-24 iki 2021-09-30 fiksuoti 39 nauji susirgimo atvejai Anykščių rajone, 18 asmenų pasveiko.

Tuo tarpu Anykščių savivaldybė teigia, kad pagal naujus atvejus 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų Anykščių rajonas yra 10 vietoje (pagal mažiausiai susirgimo atvejų turinčias savivaldybes) su rodikliu 331,5 (šalies rodiklis 700,4). Pagal spalvines zonas Anykščių rajonas yra raudonoje zonoje.

Per pastarąją savaitę Anykščių rajono gyventojų skiepijimui panaudotos 396 vakcinos dozės. Iš viso – 16 958 vakcinos dozės: pilnai paskiepyta 15 786 gyventojai, dalinai 908 gyventojai, t. y. vakcinuota 73,8 proc. gyventojų: pilnai – 69,8 proc., dalinai – 4,0 proc. Pakartotinai (III skiepu) paskiepyti 264 asmenys. Lietuvoje vakcinuota gyventojų 61,5 proc.: pilnai – 57,8 proc., dalinai – 3,7 proc.

NYKŠČIAI

17 komentarų

 1. M.Fergizienė

  Šiemet nejungia šildymo, kad daugiau susirgti peršalimo ligomis.Juos bus galima priskirti Coronai ir vėl toliau “durnių volioti” rūpintis sergančiais, atostogauti šiltuose kraštuose ir dirbti nuotolinių būdu arba susiorganizavus nedarbingumo pažymą namuose atlikti apleistus darbus. Nesigirdi kalbų apie organizmo grūdinimą, sveiką mitybą. Tik vakcina, tik vakcina!

  • tai kalbėjo bibliotekoje ir pristatinėjo naują Obelevičiaus knygą apie imunitetą pats rajono meras ir Maxima pardavinėjo.
   Tik imkit ir skaitykit!

  • Kaip galima peršalimą priskirti Coronai, jei dabar visiems atliekami testai? Nuo Coronos joks organizmo grūdinimas dar nieko neišgelbėjo. Kaip taisyklė jauniausi mirę buvo sveikuoliai ir sportininkai, kurie niekados niekuo nesirgo. Kadangi nesirgo, neturėjo jokio T imuniteto ir teko numirti. Suorantamas Marijonos noras pasityčioti iš Seimo nario Ąžuolo, kuris sugebėjo šiltuose kraštuose atlikti Seimo nario funkcijas, bet toks atvejis – vienetinis. Tačiau tyčiotis iš Ąžuolu nekorektiška, nes jis antivakseris.

 2. Teisingas pastebėjimas!

 3. Ką čia pezat? Iš kur tokie skaičiai? Jau daug persirgusiu, paskiepytu🙂nors žinoma, ES pinigus pasisavinti tai reikia ir paskui už tas saibas vilų prie ežerų prisistatyti ir kelių prisiasfaltuoti.

 4. Ut, ti mano grycia ketvirtame aukšte matosi😀

 5. BŪTŲ JUOKINGA, JEIGU TAI NELIESTŲ ŽMONIŲ SVEIKATOS! O DABAR-TAI NUSIKALSTAMA! TĘSIAMAS KAUKIŲ BIZNIS, O NE SAUGOMASI VIRUSO PLITIMO! TIK VEIKLOS IR „RŪPINIMOSI“ IMITACIJA! O VIRUSAS-KAIP BUVO PLATINAMAS, TAIP IR PLIS! TAI LEIDŽIA SĄMONINGAI ŠIMONYTĖS VYRIAUSYBĖ! NES JEI PRIIMAMAS NUTARIMAS UŽDAROSE PATALPOSE NAUDOTI KAUKES-IŠ KARTO UŽDUODAMAS KLAUSIMAS-KOKIAS KAUKES PRIVALOMA NAUDOTI? ŠIMONYTE-KOKIAS KAUKES TURI NAUDOTI APSAUGAI ŽMONĖS? BET KOKIAS? IR KLOUNŲ? TEREIKIA PAIMTI GAMINTOJŲ SERTIFIKATUS-IR PAMATYSIME, KAD DAUGUMOS NEŠIOJAMŲ KAUKIŲ „APSAUGA“-TIK ŠIMONYTĖS VYRIAUSYBĖS ŽYDRŲ SVAJONIŲ LYGIO! DAUGUMA NAUDOJAMŲ KAUKIŲ IŠVIS NĖRA SERTIFIKUOTOS APSAUGAI NEI NUO VIRUSŲ, NEI NUO BAKTERIJŲ! IR „SAUGO“ TIK NUO TIESIOGINIO APSPJOVIMO! NUO VIRUSŲ PATEKIMO Į PLAUČIUS APSAUGO TIK SERTIFIKUOTOS FFP2,3 AR N95,99 APSAUGOS LYGIO KAUKĖS! PRAĖJUS NUO EPIDEMIJOS PRADŽIOS JAU VIRŠ PUSANTRŲ METŲ-ŠIMONYTĖS VYRIAUSYBĖ SU „EKSPERTAIS“ DAR ŠITO NEŽINO! GYVENA VIDURAMŽIŲ LYGIO SVAJONĖSE? KAI MARO METU TURTINGI DĖVĖJO PAUKŠČIO SNAPUS-GALVAS PRIMENANČIAS KAUKES? IR TIKĖJO, KAD JOS ATBAIDYS LIGĄ!… 😆 ŠIMONYTĖS VYRIAUSYBEI PATARIMAS-NUEIKITE Į INFEKCINĘ LIGONINĘ, KUR GYDOMI COVID LIGONIAI-SU MEDŽIAGINĖMIS KAUKĖMIS! „PASITRINKIT“ TEN PUSVALANDĮ-VALANDĄ… 😆 PO TO TOKĮ PATĮ VIZITĄ PAKARTOKIT PO DEŠIMT DIENŲ-SURINKĘ VISUS, KURIE LIKO NEUŽSIKRĖTĘ PO PIRMO APSILANKYMO!-UŽSIDĖJĘ PAPRASTAS MEDICININES-CHIRURGINES KAUKES! KURIAS NEŠIOJA DIDŽIOJI DAUGUMA ŽMONIŲ-IR MOKINIAI MOKYKLOSE!… 😆 VYRIAUSYBĖ JUK NEŽINO NVSC INSTRUKCIJOS-„JEI SU PAPRASTA KAUKE BUVOTE VIENOJE PATALPOJE SU UŽSIKRĖTUSIU ILGIAU KAIP 15 MINUČIŲ-JUMS PRIVALOMA SAVIIZOLIACIJA, NES LAIKOMA, KAD JŪS TURĖJOTE DIDELĖS RIZIKOS KONTAKTĄ!“… 😆 MOKYKLOSE ŠI INSTRUKCIJA-JAU „NEGALIOJA“… IZOLIUOJAMAS TIK SUSIRGĘS-O ŠALIA ESANTYS GALI MOKYTIS TOLIAU-VIRUSAS PASIDARĖ „SUPRATINGAS“-NEBEPUOLA APLINKINIŲ? TIK KAŽKODĖL VALDŽIA SAKĖ-„LABIAU UŽKREČIAMA DELTA VIRUSO MUTACIJA“… 😆 DABAR SAKO-„GREIČIAU UŽKREČIAMA VIRUSO MUTACIJA“ „BEVEIK 60% GREIČIAU PLINTANTI“… 😆 PER MOKYKLAS IR GALIMYBIŲ PASUS? 😂😈 INSTRUKCIJOS ATKEIČIAMOS, APSAUGA-POLITINĖ, KAUKĖS-VERSLO „SKATINIMUI“?… „IMUNITETĄ TURI PASISKIEPIJĘ“…😆 ŠIMONYTĖS VARDO DALBA…-DUNDUKŲ VYRIAUSYBĖ SU TS LKDP VARDO PARTINIŲ FUNKCIONIERIŲ VALDYMU-COVID PLATINIMO REZERVATAS EUROPOJE?……

 6. Kuvalda iš kavarcka

  Nu nebejuokinkit,kada i protą ateisit?

 7. Ubagų šalis

  Danijoje (kompanija užsiima kompensavimu žmonių dėl rimtų pašalinių vaistų poveikio) žmonės gauna kompensacija dėl kompikacijų po Covid vakcinacijos. Giminės gauna kompensaciją, jei žmogus mirė po Covid skiepo. Lenkijoje žalos nuo skiepų atlygintinas iki 22 000 eurų. JAV mirties atvėjų nuo vakcinos-kompensacija šeimai siekia 250 000 dolerių. Lietuvoje, jei žmonės turi problemų po Covid vakcinacijos (ar problemų po kt.vakcinų ar vaistų) – gauna špygą… Svarsto dabar grašius sumokėti ir tik po Covid vakcinacijos komplikacijos, mirtis…jeigu įrodysite… Sveikata žalot (iki mirties) Lietuviams “norma”, o žalą atlyginti – pinigų neturi..! O po kitų skiepų ir vaistų “komlikacijų ir mirties atvėjų neegzistuoja”, todėl kompensacija “nereikalinga”. Arba jūs patys pasirašote kad “reikalinga” mirtis ir komplikacijos po skiepų ir vaistų (sutinkate su tuo), todėl žalos kompensacija nepriklauso… Visoje ES kompensacija žalos nuo VISŲ skiepų ir vaistų PRIKLAUSO, tik Lietuvoje miršta nuo skiepų ir vaistų neatlygintinai ir verčiami skiepytis…! Ubagų šalis…. Danija atsisakė Jonson&Jonson ir AstraZeneks skiepų ir atidavė skiepus labdarai į mažai pasiturinčiais šalis.

 8. Iš kur ta kuoduką jeigu dirba pirmadienį trečiadienį iki 11penktadieni iki pietų antradienį ketvirtadienį ir savaidgali nedirba dabar kiek pažįstamų darėsi nei vienas neserga tai iš kur Anykščiuose juoda merė bet atsakykit Švedija nemirė neemusi Norvegijoje atsisakė Vokietijoje nėra tokių durniavimu ir kaip ten nemiršta ir ne juoda tik būkit nuoširdus

  • Švedijoje kai pradėjo masiškai mirti, tai greitai pasikeitė pozicija. Ten vakcinuotų tiek pat kaip Izraelyje.
   Danijoje visą vasarą buvo karantinas.

   • Nebenusisnekek

    Ka tu cia nusneki pievas kazkokias is delfio prisiskaite.o buvai ten svedijoj ar danijoj kur ten masiskai mire svedijoj net kaukiu niekas nenesiojo.o del paskiepytu lietuvoj pasiskaiciuok truputi prie sito skaiciaus ka dabar turim paskiepytu pridek persirgusius kuriem nereikia skiepytis ir vaikus iki 14 metu ir gausis beveik visi 90%.Taip kad neskleisk savo melo o ne kitiems aiskink.aii va gi dar ir norvegija atsauke ta korona katik vaziavau tai pasienieciai tik gero kelio palinkejo.

    • TO nenusišnekėkite

     Su statistika kažkas blogai. Pabandykite įjungti protą
     „iš viso pasveikusiųjų nuo ligos pradžios 1 604 “
     „pilnai paskiepyta 15 786 gyventojai, dalinai 908 gyventojai, t. y. vakcinuota 73,8 proc. gyventojų: pilnai – 69,8 proc.,“
     Pabandykite paskaičiuoti be kalkuliatoriaus. Jei 15 786 yra 69,8 proc. tai 1604 yra apie 7 proc. Prie 70 pridėjus 7 gauname 77. O pats nusikalbate apie kažkokius 90 proc.
     Patarčiau su tokiomis matematikos žiniomis į parduotuvę neiti, apgaus.

     • vaikai iki 12 metų yra rajono gyventojai taip pat, bet jie negali vakcinuotis dėl amžiaus. Kas tau su matematika nesueina, persišviesk galvytę.

     • To nenusisnekek

      Pats tamsta kolkuletoriu insijunk pridek jaunima kuris nesiskiepija iki 14 metu.atsirado matematikas 2×3=5

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.