Troškūniečiai rinksis į talką

Gegužės 5 – 6 dienomis (trečiadienį, ketvirtadienį) troškūniečiai rinksis kartu padirbėti.

„Gerbiami troškūniečiai. Gegužės 5 – 6 d. 12 val. (trečiadienį, ketvirtadienį) kviečiame visus į bendruomeninę talką. Tvarkysime Troškūnų Bernardinų vienuolyno ansamblio teritoriją. Prašome atsinešti pirštines, grėblius. Po talkos, išlaikydami saugius atstumus, lauke susėsime bendrystės pietums. Kartu mes daug galime nuveikti… Iki pasimatymo“, – kviečia režisierė Jolanta Pupkienė.

9 komentarai

 1. Kokie žodžiai- bendrystės pietums. Kaip svarbu turėti bendrystės ryšį. Šiais laikais tai reta. Gero darbo ir palaiminto bendravimo troškūniečiams!

  • Troskunuos padaryta jos deka daug , visokie renginiai ir t.t , nors anksciau Troskunai labiau garsejo kaip daugiausia rajone gerianti seniunija , o kai zmones itraukiami i kazkokia tai veikla tai svaigalai lieka antroj vietoj.

 2. Labai smagu girdėti, kai Troškūnuose kažkas organizuoja pozytyvius renginukus. Kodėl Anykščiuose niekas kažko panašau nepaorganizuoja.

 3. Ir vėl Jolanta Pupkienė. Kiek energijos ir pozityvo telpa tame žmoguje. Tikrai pasisekė Troškūnams, kad
  ji yra.

 4. pupkienė yra visiškas pozityvas, gerumas ir nerami siela, jau pasiruošiau grebliuką, ryt ošim

 5. Išleidžiu sava vaiką, kaip už mūro sienos. Šitam žmogui noriu palinkėt tik sveikatos ir, kad kuo ilgiau vadovė mūsų turėtų tiek energijos.

 6. kažkaip ir pijokai nepiktina, kai taip fainiai kviečia padirbėt, labai gražus vienuolynas pravažiuojant

 7. Kas gi šuniui (kalei) uodegą pakels, jeigu ne ji pati.

 8. O aš tai savo vaiko niekad nebeleisiu. Kartą, vėlų rudenį, įžymioji režisierė parvežusi vaikus nuo mokyklos paleido juos vienus pareiti, tai mano vaikas ėjo apie du km. ir tiesiog parbėgo išsigandęs. Argi taip elgtųsi rūpestinga vadovė?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.