Spalio mėnesį darbo neturėjo

VRK, tęsdama bendradarbiavimą, kartu su „Baltosiomis pirštinėmis" skatins aktyvų rinkėjų dalyvavimą rinkimuose ir sieks užkirsti kelią balsų pirkimui bei kitiems įstatymų pažeidimams Seimo nario vienmandatėje Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje.
„Bendradarbiavimo susitarimu VRK įsipareigojo atspausdinti ir išplatinti rinkimų apylinkėms ir apygardai „Baltųjų pirštinių" pateiktus informacinius plakatus, teikti aktualią informaciją ir politinės reklamos bei politinės kampanijos finansavimo stebėsenos duomenis. Savo ruožtu „Baltosios pirštinės" padės užtikrinti efektyvią rinkimų stebėseną, fiksuos ir atsakingoms institucijoms  praneš apie  teisės aktų pažeidimus bei dalinsis svarbiausia informacija su rinkėjais.

„Baltosios pirštinės" įsipareigojo veikti neatlygintinai, nešališkai ir užtikrinti laisvą, slaptą, visuotinės rinkimų teisės įgyvendinimą bei nevykdyti agitacijos už konkrečias politines partijas ar kandidatus“, – rašoma pranešime spaudai.
Rudenį Anykščiuose „Baltosios pirštinės" skelbėsi, kad turi savo atstovą, tačiau jokių pažeidimų neužfiksavo, nors rinkėjai ir skundėsi.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.