Juozas Ratautas: „Partijų vadai nutarė atkeršyti“

Politinį gyvenimą Anykščiuose stebinti Juozas Ratautas stebisi į naują rajono tarybą išrinktų partijų viražais ir perspėja, kad keršydamos Kęstučiui Tubiui jos pakenks visų pirma rajono gyventojams. Publikuojame jo nuomonę.

Partijų vadai nutarė atkeršyti žmonėms, kad meru pasirinko ne tą. Tik pamanyk, buvo iškelti tokie kandidatai, o jie pasirinko Kęstutį Tubį. Tą proga reikia priminti, jog ne išrinktasis meras K. Tubis nukentės nuo 4 partijų žmonių Taryboje maištavimų.

Jo neišmesi, jį nenušalinsi mėnesiui nuo darbo – merą gina įstatymas. O vat žmonėms bus „ambo“ nuo intrigų. Strigs progresas, nedidės žmonių gerovė dėl blokuojamų sprendimų, projektų.

Tuo metu, kai po rinkimų reikia konsoliduoti įvairių valdžios lygių pastangas darbams, kaip tai daro kitų rajonų valdžios, mūsų išrinktieji imasi priešingos veiklos. Žodį turi tarti, o gal ir sutaikymo misijos imtis mūsiškiai Seimo nariai – eilinių piliečių pagėdinimo gali nepakakti.O tuo tarpu man paaiškinkit, kas Taryboje bus Dauguma, o kas –Opozicija? Įstatyme šios sąvokos nesutalpintos į vieną.

Juozas Ratautas

21 komentaras

 1. Nu kaip atsibodo šis Fergizės bendramintis, kad neduog dieve. visais klausimais ir vissom temom.

  • neskaitytum, jei nesidomėtum:)

  • Laukiu Ratauto straipsnių. Kaišiojimas pagalių į Tubio ratus, atsigręš prieš rajono gyventojus. Tai bus trumpai. Po kokio pusmečio vadinama dauguma susiries tarpusavy ir Merui bus lengviau.

   • Karamba Bliamba ! :)

    KAŽIN KOKIAS NAUJAS TUBIO APLOJIMO STRATEGIJAS KURIA „GEBELSINIS-ŠVOGERINIS KLANAS“? Kokie nauji kiršinimo ir šmeižimo planai, po to kai Tubio nepavyko nei sutrypti, nei kitaip apdurninti juo pasitikinčių rinkėjų, jau sudėlioti ir etapais sustrateguoti? Nemanau, kad kai kurie „žurnaliūginiai šlykštukai“ susiras savyje pajuodusios sąžinės likučius ir lietlempėmis nusisvilins sau kiauliasnukiškas barzdas! Jūs manote kitaip? 🙂

 2. Pastebėjimas

  Akivaizdu, kad ponas Juozas jau seniai ne iš šono politinį gyvenimą stebi, o jau nuo rinkimų galo ilgai ir nuobodžiai bando formuoti naratyvą, kad būsima rajono dauguma neva yra rajono kenkėjai, o Tubis yra išganytojas, kurį būtina priimti kaip lyderį.

 3. Be reikalo Ratautas drumsčia vandenį, neva tai kažkas keršys merui . Reikalas yra visai kitur. Yra norinčių dirbti vicemerais, administracijos direktoriumi, bet baisoka , nes reikės dirbti, o ne tik būti darbe ir pasiimti atlyginimą.
  Rajono reikalai nenukentės, nes Tarybų nariai gaus atlyginimą , todėl visuomenė žinos, kas ką dirba. Visi net neprašyti glausis prie mero , nes nenorės patekti į politikos užrybį.

 4. Kerštas ar atsisakymas turėti ką nors bendro su už prekybą poveikiu nuteistu meru? Bendradarbiavimas reikštų korupcijos palaikymą.

  • gali duoti kepure prišikti, kad prie KP valdymo Lieuvoje visi į valstybinę tarybą dirbti eidavo tik nešdami atitinkamų skyrių viršininkams atitinkamos sudėties krepšį nešini, kad gauti tos srities pavaldume tarynybinę kėdę. Taigi pripratimas kaip antras prigimimas-jo nepakeisi…

 5. Gyvenimas truputį pasikeitė. Dabartinėje kadencijoje Nidos , Mažeikių Tarybos nariai gaudavo virš 2000 eurų per mėnesį. Jais susidomėjo STT, iškeltos baudžiamos bylos. – piktnaudžiavimas ir dokumentų klastojimas. Tokių bus ir daugiau. Reiškia bus ne tik teisti merai, bet ir Tarybų nariai.
  Įsivaizduokime,kad Anykščių Tarybos nariai patys sau pasiskyrė atlyginimo po 1000 eur per mėn. ir nieko gero nenudirbo. Ar negalima traktuoti , kad jie tuos pinigus pasisavino ir prašyti STT iškelti b.bylas dėl piktnaudžiavimo tarnyba.

 6. Ponai nereik pamiršt, kad išrinktas meras ilga laika dirbo kriminalineje policijoje ir i jo pareigas iejo agentu verbavimas ir jisai puikiai žino kaip tai yra daroma, priedo jis realiai turi ka pasiulyti už lojaluma, nes jis meras o išrinktieji tarybos nariai už eura utele Palangon nuvarys, kaimo japai truputi nusiprause ir gerau apsirede,godus, savanaudiški,tokiuos verbuot lengva- tad ponai su valdančiaja dauguma viskas bus gerai.

  • Papildymas- Griežtai draudžiama verbuoti sukčius, nesgi jie sukčiai, o taryboje tokiu nemažai, taigis opozicijoje liks Sargunas, Žiogelis ir Obelevičius- del paskutinio giliai abejoju.

 7. Čia kaip su lenkais,R.Duchnevičius socdemu išrinktas buvo rajono meru,o lenkai Kriščionių šeimos sajūdis pradėjo jam keršyti ir kaišioti pagalius i ratus.Čia bus tai pat.Kaip klostysis išvykimai bus matyti

 8. Geriau juozuli papasakok

  Kaip būdamas komūnisteliu, kažkelintu tai partijos sekretiriumi rajone, pats koalicijas lipdei ir suokei suokei pirmiesiems komunystams ir kėgėbystams.
  Dar dabar visokue ąžuolaj ir tulpės tave laikina

  • O kaip dėdulė su magnolija? Ai tiesa, magnolija aukštesnio rango- suomių turistus po prikazu aptarnaudavo

  • Tam Juozuli, papasakok.

   Daug kas buvo komunistėliais. Manau, kad ir Sigutis, ir Giedrutis, mokyklos direktorė konservatorė, Juknius, Krikštaponis ir kiti. Jei suklydau atleiskite.

 9. Kam taip pergyventi, netekus valdžios? Pasibarstei galvą pelenais ir gyvenk toliau. O tai ne, reikia chaoso… Matyt, velniai pasėjo blogio sėklą. Sakiau, kad nereikia to festivalio.

 10. Viešpatuliau nejaugi tarybos nariai už vieną pasėdėjimą 3 val taryboje gaus 1000 e. tai tikrai nebetylėsim toliau jeigu darys armidėlį. Gal kažko nesupratau. Bukite geri nebežeminkite anykštėnų ,kaip norėjome taip ir balsavome tai ir išrinkome. Galėjo senieji pasistengti per 4 metus. ir žmonės praregėjo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.