Anykščius išvadino „Vatos“ sostine

Kartais politikai pasako, ką jie iš tikro galvoja. Anykščių rajono tarybos narys liberalas Kęstutis Indriūnas, matyt, užsirūstino, kad anykštėnai ne taip balsuoja.


Iki tol savo socialiniame tinkle nuotraukas su Anykščių vaizdais Kultūros tarybos narys K.Indriūnas žymėjęs grotažyme #kurortasA, kovo 19 dieną po antrojo rinkimų į merus turo įdėjo štai tokį paveikslėlį „Vatos sostinė A“.

„Vata“ arba „vatnikais“ paprastai vadinami prorusiškų pažiūrų žmonės, jaučiantys nostalgiją tarybiniams laikams.

Jei išties Rajono tarybos ir Kultūros tarybos narys K. Indriūnas mano, kad Anykščiai būtent tokie, bus sunku jam nešti kultūrą ir priimti europietiškus sprendimus ir madas. Panašu, kad taip pat mano ir Anykščių kurortinimo strategijos kūrėjas Audrys Karalius, pakomentavęs, kad Anykščiai bus feodališkai susigiminiavęs su Kaunu. Sunku bus vyrams su „vatnikais“.

21 komentaras

 1. Tai kad pats indriunas vatos dejikas.

 2. Visi kaip ant delno

  Pasirodo, liberalai irgi moka etiketes klijuoti bei žeminti žmones. Ačiū, kad pasirodėt visu gražumu. Gyvenime už tokius nebalsuosiu. Sėdi KGB anūkėlės partijoj ir kitus vata vadina.

 3. Žmonės, kas jums darosi ……

 4. Tai kad taip ir yra. Tik vatnykų krašte gali būti meru išrenkamas asmuo, nuteistas už korupcinę veiką būnant meru ir kuriam teistumas neišnykęs.

 5. Zosė de la' Antosė :)

  Kai paaiškėjo, kad nei Indriūno. nei Karaliaus „teorijos“ anykštėnams nėra priimtinos ir nėra patrauklios, abu puolė Anykščių rajono žmones įžeidinėti. O kad Anykščių rajonas yra kietas, nebesileidžia nei durninamas, nei žlugdomas, nei apgaudinėjimas pasimatė visai nesenai per rinkimus. Konservų – socdemų duetas liko su sprigtu į nosį, o laimėjo „gebelsiniai-švogerinio klano“ kaltintas, vagintas, niekintas ir įžeidinėtas kandidatas. Anykščių rajonas (kaip ir Kaunas) visai Lietuvai parodė, kad jų nepastumdysi. O TS LKD (konservatoriai) per visą Lietuvą taip pralaimėjo rinkimus, kad dar ilgai neatsigaus. Socdemai nepriimtini ir vėl tapo nei viename didžiajame mieste. Tai ką, gal pralaimėję visą Lietuvą kai kas po to vadins „vatnikais“, a?
  Manau, kad tik laiko klausimas, kada šitą dviejų „sorošinių – tapininių katinų“ susigiedojimą anykštėnai šauniai pasiūs rusų laivui nurodyta kryptimi. Tol abu prašėsi, kol prisiprašė…

 6. galu gale

  tarybos nariai (kai kurie) pasirodė visam gražume. Sėdėjo nieko neveikė apart savo kišenės ir dar drįsta reikštis. Koks pyktis,kokia neapykanta eiliniams,nusileiskite ant žemės jeigu sugebate dirbkite nors truputėli tada bus ir rinkimai kitokie.

 7. o mes 4 liberalus į tarybą išrinkom. Simboliškai – kaip 4 tankistus.

  • simboliška

   7 valstiečiai tai 7 didžiosios nuodėmės
   Puikybė
   Gobšumas
   Pavydas
   Rūstumas
   Gašlumas arba geismas
   Rajumas
   Tingumas arba vangumas

   • Taip pat 7 antikos išminčiai, krikščionybėje – ne tik nuodėmės, bet ir 7 dorybės, 7 savaitės dienos, 7 pasaulio stebuklai, 7 muzikos garsai, 7 žvaigždės mažuosiuose ir didžiuosiyise Grįžulo ratuose, mėnulio fazės trunka po 7 dienas, 7 didžiosios planetos… Sakyčiau tobula simbolika

 8. Iš dalies jis teisus- dėdulė su Anykščiais tai kažkiek susijęs…

 9. jei kam neaisku – vatnykai yra dvieju tipu: yra grynai prorusiskos orientacijos, kur putleris idejimis vadas. tokie balsuoja uz raudonuosius.
  ir yra „modernesni“ vatnykai, kur apsimetineja ne vatnykais, o atseit vakarieciais. jie varo savo ta uzstrigusia desimtmeciu giesmele „rusas puola“. ir tipo jie atseit kazkuo geresni uz raudonuosius vatnykus, nes tipo „savi“ vagys ir „elitas“. bet is tikro jie irgi rusiskos tvarkos gerbejai – kur ivedineja isimtinai tokius mokescius is ES teises – kurie yra isimtinai monopoliniai ir sutelkia valdzia prilindusiems prie lovio. o ne zmoniu gerovei ir socialinei lygybei. tas matosi is energetikos, zemes ukio koncentracijos, banku lengvatu, socialiniu lengvatu turciams ir stambiam verslui, turto ir automiliu registraciniu tvarku perteklinis grieztinimas ir apmokestinimas ir kt. cia vadinami konservatnykai – arba dar „juodosios beretes“. ir balsuoja siti mankurtai uz konservus, dalinai liberalus. va siti grynos vatos ir daba tarp vatu dauguma. ir net sostine „paime“ – kas rodo, kad tarp miestieciu tokiu marios.
  o vakarietiska orientacija turintys pilieciai nubalsavo uz Eura, integracija i ES ir NATO. is esmes uz pilietine laisve ir visuomenine gerove. Anykstenai gana aiskiai parode, kad ju dauguma provakarietiski. nes vakaruose, ypac Skandinavijoje, Sveicarijoje, Kanadoje ir pan auksto geroves lygio salyse vyrauja butent i VIETOS zmones oientuota politika. ten savivaldose ne del politiniu krypciu gincijamasi, o kurie vietiniai veikejai geriau patenkins vietinius poreikius.
  va ir viskas ka jum reikia zinot.

 10. taip izeidineti rajono gyventojus ir rinkejus ,tokiam tarybos nariui tik apkalta ir salint uz mobinga ir tyciojimus

  • Pripraskit

   Niekas nešalins. Tai yra dabartinės LR Seimo valdančiosios daugumos bendravimo maniera. Patyčios ir keiksmažodžiai. Rajono žmonės irgi nori pritapti prie sostinės nepraustaburnių elito.

 11. Myliu tave, Kęstuti, tu tikras kultūros židinys. Važiuok iš to vatų miesto.

 12. Neteko girdėt, kad Indriūnas meiliai pakomentuotų savo kolegą Masiulį,kuris turi hobi – farširuoti šimtatūkstantinėmis sumomis brendžio dėžutes. Liberalai tolerastiški tik sau, o kitus runkelina kaip koncervai. Paskui verkia,kad už juos užrunkelinti lietuviai nebalsuoja. O kaip gali balsuot už tokius prietrankas, kuriem lietuviškos tradicijos ir šeima yra atgyvena,o vertybės- laisvai prieinamos kanapės, naujai išrastos lytys, paradai?

 13. Baikim vieną kartą vaidint orakulus. Nei Sigutis, nei Kęstutis, nei Dainius, nei Lukas nepatems rajono. Dėl vatos Indriūnas teisus. Kam neaišku yra istorjos vadovėliai. Taip kad laukim brangūs Anykštėnai geresnių laikų. ir realiai galvokim už ką balsuojame.

 14. Tau jau senai parode eiti paskui rusu laiva

 15. … tas Indriunas, nevertas demesio.
  Vairuoti nemoka, tingi vaira sukioti tai cia jis kai valia turejo aiksteles instrizai subraize, kai nori auto pasistatyti kitoj pusej tai vaziuot reikia apsisukt.

 16. Pusglusis tas Indriunas, nevertas demesio.
  Vairuoti nemoka, tingi vaira sukioti tai cia jis kai valia turejo aiksteles instrizai subraize, kai nori auto pasistatyti kitoj pusej tai vaziuot reikia apsisukt.

 17. Anykščių krašto rėksmingoji mažuma, vatnikai, runkeliai jau antrą kartą užlipo ant to paties grėblio: prie keletą metų išrinko Karbauskio meilužę į Seimą, o dabar – jo samdinį. Na, gal trečias kartas nebemeluos… Nes man labai gėda už gimtąjį rajoną – vieninteliam Lietuvos rajonui vadovaus nusikaltėlis.
  Algirdas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.