V. Strolia su biatlono rinktine fantastiškai pasirodė varžybose Italijoje

Antholce (Italija) vykstančiame šeštame pasaulio biatlono taurės etape fantastiškai pasirodė Lietuvos vyrų estafetės komanda. Mūsiškiai užėmė 14 vietą ir pakartojo geriausią pasiekimą šalies istorijoje. Iškart už mūsiškių, 15-ti, finišavo dabartiniai olimpiniai čempionai švedai.

4×7,5 km varžybose mūsiškių komandą sudarė Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia, Tomas Kaukėnas bei Maksimas Fominas. Lietuvos ekipa varžybose panaudojo 8 papildomus šovinius bei taiklumu nusileido tik vokiečiams ir italams.

Pirmą etapą K.Dombrovskis baigė 18-as, antrajame V.Strolia šią poziciją išlaikė, o T.Kaukėnas komandą kilstelėjo į 12 vietą. Jaunimo rinktinės narys M.Fominas, nors ir prarado dvi pozicijas, su užgriuvusia atsakomybe susitvarkė puikiai – gulint prašovė tik sykį, o stovint pataikė į visus taikinius.

Varžybų nugalėtojais tapo prancūzai: pergalę jiems išplėšė Emilienas Jacquelinas, paskutiniuose metruose aplenkęs sezono lyderį Johannesą Thingnesą Boe iš Norvegijos. Pastarieji atsiliko 0,8 sek., o trečią vietą užėmę rusai – 50,8 sek.

Lietuvos komanda nuo nugalėtojų atsiliko 5 min. 28,2 sek. Varžybose dalyvavo 24 šalių ekipos.

Šią savaitę Lietuvos biatlonininkai dalyvaus Dušnikos Zdrujuje (Lenkija) vyksiančiame Europos čempionate. Tuo tarpu pasaulio biatlono čempionatas vyks vasario 10-21 dienomis Pokliukoje (Slovėnija).