Troškūnietis galimai gamino naminę degtinę

Rastas naminės degtinės gamybos aparatas

                      Liepos 14 dieną, apie 10.30 valandą, 1967 metais gimusiam vyrui priklausančiame garaže, esančiame Troškūnų seniūnijoje, rastas savadarbis aparatas naminės degtinės gamybai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

13 komentarų

 1. kas paskundė?

 2. kas gamina ,jai gera reikia tik dziaugtis

 3. Visa laika namine degtine rodo balzganos spalvos , is tikro ji yra bespalve , lygiai tokia pat kaip valstybine , zurnalistams reiketu prie jos varymo kazkur tai dalyvaut ir nesamoningu nuotrauku nedet .

 4. O tai ką gamino: Samagoną ar Munšainą? 🙂

 5. Lietuviškas samagonas, jei gaminamas iš grūdų ir yra kokybiškas, būna skaidrus kaip ašara. O tie drumzlini, pilki skysčiai tai nevalų darbas, prideda sauso spirito, visokių cheminių medžiagų ir taip nuodija žmones. Kai per TV žiūri rusiškus, ukrainietiškus filmus, tai vis rodomas jų tokios bjaurios s;palvos samagonas, kaip koks pienas.
  Bet sveikiausia ir saugiausia pirkti valstybinį šnapsą, ypač brangesnį. Pigus gaminamas nežinia iš ko, žibalo skonio.

 6. Pirmi lašai pats didžiausias nuodas esu girdejes

 7. Galimai ???

  Ar jūs iš neturėjimo ką veikt susikuruat sau veiklos ? Policija ,deriau žiūrėkit viešo saugumo miestely ,o ne Galimai kažką tirti ..

 8. Abstinentas

  Kaip suprasti galimai gamino naminę degtinę? Arba gamino, arba -ne. Skirtingi dalykai. Kad rado garaže kažkokį aparatą, tai dar nereiškia, kad juo naudojosi, varė samagoną. Maža kas ką turi savo garaže ar tvarte. Reikia tikslumo. Jei policija užtiko žmogų varantį naminę, taip ir rašykit. Nebesugebama aiškiai parašyti, vis aplink sukam, rašom nei šį, nei tą.

 9. Dauk kas gamina del saves ir nieko cia blogo nematau jau paciam pasigaminti sau geriau nei is pardes bruda pirkt

 10. cia melasinis

  gamyklos spiritas ,kai atskiedi jis tokiu pasidaro ,dabar nebrangus galima susiveikti ir nereiks arti prie varymo aparato ir uz tai nebebaudzia turbut

 11. Kur išneša spiritą iš gamyklos ir pardavinėja, tai irgi pavojingas, nes jį atskiedžia ir sausu spiritu, ir amoniaku, ir visokiais chemikalais, kad būtų daugiau ir galėtų iš to pasipelnyti spekuliantai. Geriausia iš viso negerti ir nereikės sukti galvos. O kokybiška naminukė tai geresne už valstybinę. Tik kaip žinoti, ar kokybiškai žmogus varė, ar dėjo visokio šamarliako.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.