„Šilelio“ aprašyta istorija susidomėjo televizija

Anykštėnas Antanas Čiukšys dienas vis dar leidžia sode. Paklaustas, ar nenakvoja namuose, purto galvą. „Man baisu, klausau kiekvieno trakštelėjimo“, – sakė A.Čiukšys.

„Šilelis“ birželio mėnesį aprašė šio anykštėno vargus. J. Biliūno gatvės daugiabutyje gyvenantis A. Čiukšys jau dvejus metus ieško pagalbos, nes sėdant namo pamatams suskilo vidinės pertvaros. Viena jų laikosi tik ant kanalizacijos stovo. Plyšiai vis plečiasi, sienos krypsta, todėl A. Čiukšys vengia miegoti savo namuose. „ Iš sienos iškrito du dideli gabalai, kol švenčiau Antanines muziejuje. Grįžau ir radau iškritusius“, – „Šileliui“ pasakojo A. Čiukšys.
Anykštėno bėdomis ir dvejų metų pastangomis rasti pagalbą susidomėjo TV3 televizija, kuri ruošiasi susukti reportažą. „Gal po to kas nors pajudės“, – tikisi A. Čiukšys.
Linas BITVINSKAS

6 Komentarai

  1. Po Tubio kas liko ant Anykščių. Baisu.

  2. Nematau čia nieko baisaus,juk ir mano sienos skyla,bet aš pasitvarkau,juk čia tavo butas,o kas rūpinsis,jai ne pats,juk seni laikai praėjo,o ir būtai yra jūsų nuosavybė,tai ir rūpinkis,o ar nori kad tau kažkas tvarkytų,tai žinok kad už dyką niekas dabar nieko nedaro,tad pirmyn į darbus,o ne dejuok Antaniuk.

  3. kas administruoja šį daugiabutį ir mokami pinigai ir kodėl laukiama du metus kol baigs sienos išsiskirti? be to žmogaus privati nuosavybė, kas tuo turi rūpintis ar ne pats šeimininkas..

  4. O tai ar gali žmogus pats tvarkyti daugiabučio stogą arba pamatus?

  5. Tilivizija a ne? Kadu rodys per tilivizariu?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.