Pensijas mokės laiptinėse

Karantino laikotarpiu akcinė bendrovė Lietuvos paštas toliau teikia ir teiks visas būtinąsias paslaugas, įskaitant pensijų ir kitų socialinių išmokų pristatymo gyventojams į jų gyvenamąsias patalpas paslaugas.

   Atsakingai vertindama situaciją, siekiant apsaugoti bendrovės darbuotojus, sudarant jiems saugias darbo sąlygas bei galimybę vengti nebūtinų kontaktų ir užtikrinti bendrovės klientų saugumą, bendrovė priėmė sprendimą išmokų gavėjų neaptarnauti jų gyvenamųjų patalpų viduje.

   Siekiant apsaugoti bendrovės darbuotojų bei klientų sveikatą, išmokų gavėjams išmokos bus išmokamos prie gavėjo buto durų laiptinėje arba prie namo durų lauke, neįeinant į išmokos gavėjo gyvenamąsias patalpas.

   Lietuvos Respublikos savivaldybėse veikiančių senyvo amžiaus žmonių globos namuose gyvenantiems asmenims, kuriems pensija ir kitos išmokos būdavo pristatomos kiekvienam gavėjui atskirai jo kambaryje, karantino laikotarpiu minėtų asmenų pensijos ir kitos išmokos bus išmokamos tos globos įstaigos vadovui, jo pavaduotojui, kitam administracijos darbuotojui, laikinai turinčiam įgaliojimą išmokoms gauti. Tokius įgaliojimus, vadovaujantis teisės aktais, gali tvirtinti toje seniūnijos teritorijoje veikiantis seniūnas, o įgaliojimui nėra reikalingas notarinis tvirtinimas.

   Akcinė bendrovė Lietuvos paštas dėkoja už bendradarbiavimą ir tikisi, kad atsakingas požiūris palengvins pensijų ir kitų išmokų pristatymą ir gavimą, o bendrovės darbuotojų ir gyventojų sveikata liks apsaugota.

Akcinės bendrovės Lietuvos paštas informacija

2 komentarai

  1. Nėra tinkamo vadovo.

    PROBLEMOS SU TUO PAŠTU.

  2. bus vagims gerai, žinos kada kam atnešė pensiją

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.