Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje įteikti brandos atestatai

„Gera mintis iškilusi kadais, nejučiomis užliejo protą… Jausmais prisipildė manoji krūtinė… Akyse bei prote pasirodė šviesioji viltis… Ir tuomet aš ištariau sau garsiai… Pagaliau… Prašau… Maldauju… Pradėki nuo savęs… Tu tai gali… Aš žinau… Tik patikėki…“

 

Šiomis Farilos Strong mintimis apie svajones, jausmus, tikėjimą ir viltis iš filosofinių pamąstymų rinkinio „25 valandos“ prasidėjo iškilminga Anykščių J. Biliūno gimnazijos Kavarsko vidurinio ugdymo skyriaus LXVI abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo ceremonija. Vakaro tema – „Įprasminkim dabartimi“.

 

Šventiškai papuoštoje Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje susirinko 18 abiturientų, abiturientų tėveliai, artimieji, draugai ir svečiai.

 

Brandos atestatų įteikimo proga Šv. Mišias aukojo Kavarsko parapijos klebonas dr. Nerijus Vyšniauskas. Nuoširdžiausius sveikinimus ir linkėjimus abiturientams išsakė ir jų pasiekimais džiaugėsi Kavarsko mokyklos direktorė Loreta Daugėlienė, direktorės pavaduotoja Rima Tubienė, seniūnė Šarūnė Kalibataitė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas, abiturientų auklėtoja Dovilė Mikučionienė, tėvelių atstovė Kristina Povilavičienė.

 

Šventės metu įteikti Anykščių savivaldybės apdovanojimai abiturientei Armandai Audenytei ir jos mokytojai Lijanai Bilotienei už aukščiausią pasiekimą – 100 balų anglų kalbos valstybiniame brandos egzamine. Labai džiugu, kad kasmet mūsų mokyklos mokiniai pasiekia šį patį aukščiausią įvertinimą iš įvairių dalykų.

 

Už nuostabias šventės akimirkas dėkojame organizatoriams – abiturientų tėveliams, renginio režisierei ir vedėjai Loretai Mikalauskienei bei jos pagalbininkams Arnui Jurui ir Airitai Trofimovaitei.

 

O abiturientams dar kartą linkime išeinant į naują kelią jaunatviško ryžto, užsispyrimo ir sėkmės siekiant savo svajonių įgyvendinimo.

5 Komentarai

 1. Kai rašote pavardes truputį atidžiau rašykite.😉 Nes iškraipote žmonių pavardes.🙂

 2. Laisvamanis

  O prie ko čia atestatų įteikimas ir bažnyčia? Čia visur taip kaimuose?

  • Kavarskietė

   Visų pirma Kavarskas yra ne aimas, o miestas, visų antra kiekvienos mokyklos reikalas yra kur atsiimti brandos atestatus. Pati esu baigusi šią mokyklą ir atestatų įteikimas taip pat vyko Kavarsko bažnyčioje. Visi galėjome pasijusti iškilmingai,kadangi erdvės daug, svečiai taip pat galėjo jaustis šventiškai. Nemanau,kad pernykštė brandos išleistuvių šventė Biliūno gimnazijoj buvo šventiškesnė,kuomet visi svečiai liko už durų (taip pat dalis ir tėvų) kurie per susigrūdimą net negalėjo pasveikinti savo vaikų, o apie draugus ir kitus artimuosius tai išvis nėra ką kalbėti. Tad kiekviena mokykla nusprendžia kur ir kaip nori atsiimti brandos atestatus. O bažnyčioje ir vyksta visi svarbiausi žmogaus gyvenimo įvykiai tarp kurių ir atestatų įteikimas, tad šaunuoliai Kavarsko vaikai ir visa administraija,jog priėjo tokio sprendimo ir šventę padaro kasmet įsimintiną bei labai gražią 😉 O visiem niekad viskas neįtiks,ras prie ko prikibti,nes juk lietuvių toks būdas,kad pagirtų šventę, gražius abiturientus, tai ne reik kabinėtis, ne jūsų šventė buvo, tad galite savo nuomonę pasilikti sau.

 3. Durniau nebesugebame

 4. Mokiniai baigė mokyklą, vieną svarbų gyvenimo etapą, mokykloje praleido dvylika metų ir ją vadino savo antrais namais,….o atestatus įteikė bažnyčioje. Bažnytinės šventės svarbios, sutinku, bet prie ko čia atestatai bažnyčioje… kiekvienam kaime savi marazmai…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.