Jurga Žąsinaitė išleidžia istorinį romaną

Iš Anykščių krašto kilusi rašytoja Jurga Žąsinaitė ruošiasi sutikti jau trečią savo romaną.
Leidykla „Obuolys“ jau reklamuoja naująjį J. Žąsinaitės romaną „Memento Grodno“, žadėdama intrigą: „Pirmąsyk atskleidžiama paslaptinga, baugi, tačiau it magnetas traukianti lietuviškojo Gardino istorija. Tiksliai atkurta Seimų miesto topografija, valdžiusių, apgaudinėjusių, mylėjusių, svajojusių žmonių gyvenimai.“
Paklausta, apie ką šis romanas, J.Žąsinaitė (asmeninio albumo nuotrauka) „Nykščiams“ sakė, kad romano centre – Gardinas
„Tai istorinis romanas apie kadais Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės antrąja sostine vadintą Gardiną, jo charizmatiškąjį seniūną Antaną Tyzenhauzą, apie sovietmečiu seniūno paslėptos skrynutės ieškantį jo provaikaitį“, – sakė rašytoja.
Romanas „Memento Grodno“ turi pasirodyti po Miesto šventės, rugpjūčio pradžioje. Leidykloje jau galima rezervuoti šį romaną.
Linas BITVINSKAS

2 Komentarai

  1. LDK laikai, teritorija, jos istorinės, architektūrinės vertybės, iškilios asmenybės nenumaldomai trinasi iš mūsų atminties ir sąmonės. Bet visa tai kadaise buvo mūsų savastis, mūsų protėvių gyvenimo dalis. Ar istorinė studija, ar monografija, ar istorinis romanas gali atgaivinti, pažadinti susidomėjimą prarastąja viena vertingiausių Lietuvos dalimi, išsiaiškinti jos reikšmę.
    Su nekantrumu laukiu knygos pasirodymo!

  2. Rašytojos vasarų pusseserė

    Per senelio laidotuvės tu “sirgai”.Per bobutės laidotuvės tu “sirgai’.Kai gulėjau onkologiniam tu irgi “sirgai”.Gal kaip rašytoja…gali ką nors įdomesnio sugalvoti?…
    Tikiuosi,”sirgsi” ir per mano laidotuves!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.