Iki balandžio vidurio, greičiausiai, nieko nebus

UAB „Anykščių šiluma“ direktorius Virgilijus Vaičiulis sako, jog kol kas net nespėjo pasvarstyti apie galimą šildymo sezono pabaigą. Paprastai kiekvienais metais anykštėnų būstai šildomi iki balandžio vidurio.
Saulei kylant vis aukščiau, pradedama galvoti ir apie nemenka našta kiekvienam namų ūkiui šaltuoju metų laiku tampančio šildymo sezono pabaigą. Tik pagal meteorologines prognozes šį pavasarį, tikriausiai, staigmenų nebus -Anykščiuose dar turėtų ir pasnigti, o rimtesnės šilumos sulauksime tik po dviejų savaičių.
„Apie tai, kada išjungti šildymą pradedame galvoti, kai bent tris paras vidutinė temperatūra laikosi ne mažiau nei + 10 laipsnių. Tai greitai tas sezonas dar tikrai nesibaigs“, – sakė V. Vaičiulis.
Priminsime, jog pernai „Anykščių šiluma“, pasekusi kitų savivaldybių pavyzdžiu, šilumos tiekimą vartotojams nutraukė balandžio 12 d., tačiau jau po savaitės anykštėnai sušalo. Šilumininkai po kelių dienų buvo pasisiūlę vėl pradėti šildyti, tačiau iniciatyva didelio palaikymo nebesulaukė.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.