Debatuose dalyvaus visi kandidatai į merus

Vasario 20 dieną, trečiadienį, Anykščių viešojoje bibliotekoje organizuojami kandidatų į merus debatai, kuriuos rengia jaunimas.

Patvirtinta, kad debatuose dalyvaus visi 6 pretendentai į Anykščių mero postą. Debatų pradžia – 18 valandą.

NYKŠČIAI

24 Komentarai

 1. Nebūkit naivūs...

  Tik uz Kęstutį Tubį. Visi puikei supranta kodėl ( būtent prieš rinkimus) jis taip puolamas ir šmeizemas. Jeigu kas nors išdrasko seną širšių lizdą ( šiuo atveju uzsisėdėjusius šiltose vietose biudzetinius perdylas ) atoveiksmis bus ir gana skausmingas. Vienas iš tų paminėtų “širšinų” net į mero kėdę nusitaikęs.

 2. Komitete nariui

  Rugsėjo mėnesį kai STT užfiksavo pirmus pokalbius apie prekybą poveikiu iki rinkimų buvo toli toli.
  Tubes bėda, kad jis nieko nekuria, tik drasko. Savivaldybės administracija išdraskyta, skyrių vedėjų nėra , seniūnų nėra, visur laikini vadovai, kurie NESAVO valia įrašyti į rinkimų komitetą.
  Tokio nevykusio vadovo rajonas neturėjo nuo Lietuvos Lenkijos Respublikos laikų. Ar ne tai Ražanskai? Koks buvo tavo kraujo spaudimas, kai mero kabinete privertė stoti į komitetą? Atsigavai?

 3. Šunys loja ir los ,

  o Kęstutis Tubis vistiek buvo ir bus pats geriausias paprastų (o ne stagnacinių švogerių) zmonių meras . Nepasikėlias , su visais sveikinantis ir visus išklausantis , mandagus zmogus .

  • Katės neloja

   Tiesa, jis su visais sveikinasi, visus isklauso, visus anykstenus feisbuke kviecia i draugus. Bet tik del to, kad rinktu sau balsus rinkimuose. Kad zmones patiketu, koks jis nuosirdus ir draugiskas. Jis geras psichologas ( to mokesi milicijos mokykloje), sako tai, ka zmones nori girdeti, pritaria zmoniu nuomonei. Ir juo patiki,. O kai zmones atsipeikeja, supranta, kad buvo naudotas psichologinis spaudimas, kad buvo pudrinami smegenys, kad is tiesu Kęstutis siekia tik naudos sau.

 4. Laikas sutvarkyti namus vaiduoklius,bausti jų savininkus už vidury miesto netvarką,įkurti naujų darbo vietų,jaunimui sporto ir pramogų,o ne griauti užtvankas ir statyti nežine kam namus,kandidatai kalbékités su žmonémis,o ne riekités tarp pusavyje

 5. Kas kad šiandien jie susitiks,vienas kitą apšmeiš ,pasijuoks,juk čia ne juokai mes norim čia gyventi,norim kad mùsų vaikai čia sugrįštu,mes norim bùt geriausi,o ne pašaipos objektai

 6. Net aštuoni teisėjai įtariami kyšininkavimu, prekyba poveikiu ir piktnaudžiavimu.
  Tubis dabar rėks, kad prieš rinkimus?

 7. Ką gali per debatus pasakyti Vaiginas su Pakelčiu.Gali tik Tubį pakritikuoti,nes daugiau neturi ką pasakyti.Nei žino ką nuveiktų,jeigu juos išrinktų merais,nei vizijos nei normalios programos.Vienu žodžiu-iš tuščio į kiaurą.Tiesa,Vaiginas turi viziją-nugriauti užtvanką

 8. kiek ju bus ,mes kaime nei su kuo nuvaziuoti ,nei jokiu reklamu ,atkirsti nuo pasaulio

 9. į katės neloja

  sakot, Tubis naudoja psichologinį spaudimą? Nesutinku! Didžiausią spaudimą man kelia, kai feisbuke ką beskaityčiau, visur įkyriai iššoka Luko reklama, kad jis – meras. Tai kam tada dar eit balsuot???

  • Per tą neskustą , apšepusį snukį , jau normaliai Lietuvos Ryto paskaityti neina. Visur išlenda tas vaiduoklis. O kur taškomos bapkės…

 10. O kaip jums Žiogas, pasikéles ,arogantiškas,bet kaip žmogaus jo nepažystu,nu kaip su kyšiais?dirba tokį darbą kažin ,kažin ar skaidrus?!

 11. Tai ar bent vienas pasiūlys kaip įkurti darbo vietų zmonėms ? Ar visi tik šūdą mals ir padebesiais skraidys ? Kaip šioje skylėje pragyventi zmonėms ? Kad nors kokią nedidukę gamyklėlę ar fabrikėlį… O ne prasigalvokit visokių kortelių įvedinėjimų , uztvankų griovimų , mistinių daugeaukščių statybų ir panašių kvailysčių. Gryni klaunai jūs ir besmegeniai…

  • premjero patarėja

   o pats kokią kvalifikaciją turi? Ką dirbti, be komentarų rašymo, moki? Kokio profilio fabrikėlį tau reikėtų įkurti?

 12. Paklauskit Tubio ko nors angliškai arba vokiškai.

 13. na jau Ziogelis zmoniskas.nevarykit veltui stt nevaziuoja…

 14. tik už Tubi !

  Nebkiškit vaigino ,pakelčio ar žiogelio ,tuščiom kalbom ,tuščiais pažadais ,su didžiausiu noru patekti I mero kede ,turet galimybes tik sau ,bet tikrai ne mums ! Tubis dirbo ,žino sistema ,o ne vel iš pradziu kitiems kol kažka supras.o tas pakeltis iš vis kažkoks nepatikimas ,matosi iš veido bruožu .

 15. Be jokios abejonės ,mes uz Kęstutį T. Nepliurpentis , bet dirbantis. Jau buvo proga tuo įsitikinti. Ne taip kaip jo aponentai , sakyčiau kazkokie svajokliai.

 16. aš už Obelevičiu,pakmielui vandeni pajungs

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.