Buvęs Anykščių meras aplenkė Gedvydą Vainauską

Vos buvo paskelbta, kad Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komanda tapo „Rytu“, o buvęs ilgametis klubo vadovas Gedvydas Vainauskas suskubo patentuoti šį pavadinimą.
Šiuo metu klubo generaliniu direktoriumi dirba anykštėnas, buvęs Anykščių meras Darius Gudelis „Rytas“. Lenktynėse dėl vardo patentavimo pasirodė, kad dabartiniai Vilniaus „Ryto“ klubo vadovai buvo apdairūs ir prekės ženklą „Rytas“ įregistravo beveik pusmečiu anksčiau.
G.Vainauskas pernai perleido klubą, kurio skolos siekė 3,5 mln. eurų, naujai savininkų grupei. Klubo generaliniu direktoriumi dirba Darius Gudelis. Jis dalininkų susirinkime turi 8 balsus iš 20. Tokią pat dalį valdo ir Vilniaus miesto savivaldybė, yra dar 3 smulkesni akcininkai.
Priminsime, kad D.Gudelis buvo jauniausias ir aukščiausio ūgio (1,96 m) meras Lietuvos savivaldos istorijoje, dirbo prezidento Valdo Adamkaus patarėju (Bascetnews nuotraukoje). D. Gudelis kurį laiką žaidė krepšinį Anykščių „Puntuko“ komandoje.
NYKŠČIAI

8 Komentarai

 1. FAKTAS KAIP BLYNAS

  D.Gudelis buvo ne tik jauniausias ir aukščiausio ūgio (1,96 m) ( kitų kūno dalių ilgis, storis, svoris bei kiti parametrai nenurodomi) meras Lietuvos savivaldos istorijoje, bet ir pirmasis bei vienintelis pasaulio anykštėnas, praradęs Lietuvos Respublikos Prezidento V.Adamkaus pasitikėjimą ir tuo pagrindu atleistas iš pareigų prezidentūroje.

  • Faktai bado akis !

   Prie krepšinio derinasi: Šabtajus Kalmanovičius, Vladimiras Romanovas (buvęs “Ūkio bankas” vadas), Darius Gudelis (liberalas, biznis) dar toks Antanas Guoga (liberalas, lošėjas). Geras darinys, a ne? Tinkama kompanija Dariui Gudeliui.

 2. Vienintelis rajono meras, kuris išsaugojo žmonių meilę ir sugebėjo pakelti rajoną. Tubis visiems asocijuojasi su vagystėmis, kiti su lėkštėmis ir neveiklumu. Darius mūsų širdžių meras.

 3. Ar reikia suprasti, kad Gudelis visur į postus eina perversmo keliu? Į merus šitaip, dabar Vainauską nuvertė su chebra… Toliau gal Sabonio eilė? Juk krepšinyje jis tik mėgėjas, a ne? Susimaus! O gal ne?

 4. Puijus buvo meras. Po L. Alesionkos iš nakties nušvito diena

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.