Anykščiuose duris atvėrė nauja sunkiaatlečiams skirta sporto salė

Šiuolaikinių sportinių rezultatų siekimas sunkiojoje atletikoje neįmanomas be optimalaus treniruočių proceso planavimo, treniruočių atributikos ir objektyvios treniruočių krūvių parametrų registracijos bei analizės.

Kokybiškos treniruotės, tinkamas fizinis pasiruošimas yra pagrindas siekiant aukštų rezultatų. Ilgą laiką Anykščiuose sunkiaatlečiams treniruočių sąlygos buvo netenkinančios, tačiau naujai įrengtoje treniruočių salėje atsiveria naujos galimybės.
„Bendradarbiaudami su Lietuvos sunkiosios atletikos federacija gavome inventoriaus už 22 000 eurų. Anykščių rajono savivaldybės lėšomis yra sutvarkyta ir paruošta treniruotėms salė, persirengimo bei dušo kambariai“, – kalbėjo Anykščių KKSC direktorius Žilvinas Ovsiukas.
Anykščių KKSC šiuo metu treniruojasi 21 meistriškumo ugdymo ir meistriškumo tobulinimo grupės sunkiaatletis. Šios sporto šakos tradicijos gilios, o pasiekimai svarūs tiek Lietuvoje, tiek  tarptautinėse varžybose.
2018 metais sunkiosios atletikos Anykščių KKSC komandos pasiekimai:
Lietuvos jaunių iki 15 metų čempionate komandinėje įskaitoje laimėjo 3 vietą iš 15. Lietuvos jaunių iki 17 metų čempionate komandinėje įskaitoje laimėjo 3 vietą iš 14. Lietuvos suaugusiųjų čempionate komandinėje įskaitoje laimėjo 3  iš  14. Taip pat B. Orlovas Europos jaunimo iki 17 metų čempionate Milane(Italija) iškovojo 9 vietą. A. Šidiškis Europos čempionate Rumunijoje – 6.
„Sulaukėme ne vieno prašymo būtent dėl sunkiosios atletikos salės modernizacijos. Šiandien galime pasidžiaugti, kad nauja salė jau atidaryta ir pateisinanti sportininkų lūkesčius su nauja inventorizacija, įrengtais persirengimo ir dušo kambariais.
Labai smagu, kad galime įgyvendinti tokius prašymus ir prisidėti prie sportininkų aukštų pasiekimų“, – kalbėjo Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.
akksc.lt

6 Komentarai

 1. Ar padarė pritūpima šitas sportininkas tiek prisikroves diskų.

 2. Šis sportininkas dalyvavo pasaulio čempionate… turbūt atsakymas aiškus.

 3. Kaip smagu😊as labai dziaugiuosi🤗

 4. Kur salė. Kokiu adresu?

 5. Uzknisat su tais Anyksciais.Tas atsidare,kitas atsidare,o bedarbyste baisine.Lengvosios pramones imone viena kita kad atsidarytu.

 6. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Jus pabandykite tokiais “pinigeliais” nors kokia imone atidaryti… O sie zmones realiai pasauliui garsina Lietuva.

  O kas kritikuoja sio zmogaus pritupima ant peciu panasiai 220 kg.. Laiko svori pagal atlikimo technika idealiai. Ir sunkiatleciai daro ne itupstus kaip vyksta fitneso klubuose pikst pikst, o realius pritupimus, uzpakalis leidziasi vos ne iki grindu….

  Na pabandykite atlikti ir kritikuokite… Na nors nusikleiskite jau nekalbu apie pasikelima.
  Lietuva garsina plus daug daugiau sportininku… Kuriu sportas nera netgi olimine sporto saka.
  Jie netgi negauna is vis jokio finansavimo. Paveza is tarptautiniu varzybu prizines vietas, o apie juos daznai dudeliu kultura uzmirsta net parasyti…

  O va koks veikejas sukale koki baiboka is lenteliu, ar pagrarijo dudele, skalambinama visais varpais…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.