A. Savickas: „Galvojau, kad bus blogiau“

Nuo vakar vakaro paupio gyventojai su nerimu stebėjo staigų upės vandens pakilimą. Taip greičiausiai įvyko dėl ledų sangrūdos. Užtvankos priežiūrą vykdęs darbuotojas "Nykščiai.lt" sakė, jog įtakoti tokio proceso beveik neįmanoma.
Labiausiai pažeidžiama žemutinė medinio tako dalis. Netoli gaisrininkų salos esantys statiniai didesnio apsėmimo kol kas išvengė, tačiau betoninė tako dalis, esanti šalia tilto ir ties pėsčiųjų tiltu liko po vandeniu.
Tai tik pirmųjų sausio šalčių išbandymai, o išvadas galėsime daryti tik pavasarį.
Paskutiniai du metai leido pamiršti, kad Anykščiuose potvyniai yra įprasti. Kairiojo Šventosios upės tako projektuotojai turėtų džiaugtis, kad dėka rajono vadovų, už nekokybišką projektą atsakomybės išvengė.
Šiandien ryte termometro stulpelis kai kuriose Anykščių vietose pasiekė -30oC speigą – sinoptikai prognozavo, kad tai, greičiausiai, buvo šalčiausia sausio naktis.
Pasižiūrėti ledų sangrūdos padarinių šalia kempingo atvyko ir rūpestingasis rajono tarybos narys Alfrydas Savickas, kuris naujienų portalui "Nykščiai.lt" teigė: "- Galvojau, kad bus blogiau…".
{flv}potvynis_ziema{/flv}
{gallery}galerijos/potvynis_upe_sausio_01_2017{/gallery}
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.