VRK kviečia pirmąją išankstinio balsavimo dieną balsavusius Anykščių rajono savivaldybės rinkėjus atvykti balsuoti dar kartą

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), gavusi Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo sprendimą, atstatė kandidato Kęstučio Tubio kandidatūrą į Anykščių rajono merus. Pirmosios išankstinio balsavimo dienos rezultatai bus neįskaitomi, dėl to rinkėjai kviečiami atvykti ir atiduoti savo balsą dar kartą.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas antradienį nusprendė panaikinti VRK sprendimą, kuriuo VRK buvo panaikinusi minėto kandidato registraciją rinkimuose.

Dėl šios priežasties kovo 14 d. VRK skubiai sušaukto posėdžio metu VRK nariai vienbalsiai nusprendė grąžinti Kęstutį Tubį į rinkimus, o pirmąją išankstinio balsavimo dieną rinkėjų paduoti balsai bus neįskaitomi.

VRK duomenimis, lyginant su kitomis savivaldybėmis, Anykščių rinkėjų  balsavimo aktyvumas yra vienas žemiausių visoje Lietuvoje ir siekia 0,48 procento.

Dėl Anykščių rajono mero posto II rinkimų ture varžosi Kęstutis Tubis ir Dainius Žiogelis. 

Rinkėjai, kurie jau balsavo pirmąją balsavimo iš anksto dieną gali atvykti ir perbalsuoti – tokia galimybė jiems bus suteikta. Rinkėjo teisė pakeisti jo apsisprendimą balsuojant iš anksto numatyta ir Rinkimų kodekse. VRK duomenimis, jau yra vakar balsavusių rinkėjų, kurie atvyko į balsavimo vietas ir balsavo iš naujo.

4 komentarai

  1. Taigi aha ! :)

    Ateikite brangieji. Duosime jums kiekvienam kerzinius čebatus ir miežinio alaus trilitrį… 🙂 🙂

  2. VRK visiems kompensuoja zala

  3. labai butu ydomu suzinot kieno nurodymus vykdo VRK,butu gerai,kad uz tokius darbus patys gautu po teistuma

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.