Visai rimtai. Išbandyta praktiškai

Mokyklos ir darželiai maitina vaikus pagal garsųjį Verygos maisto produktų sąrašą. Sveikata, žinoma, brangiausias turtas. Nusprendžiau ir aš pasirūpinti, pradžiai bent jau šuns sveikata.

Vaikai sakė, kad neskanu, bet priprasim, tai ir aš savo šuniui – tausojantį maltinuką. Matau, kad alkanas, bet neėda. Daviau brokolių piurė be sočiųjų riebalų. Neėda. Pasiūliau margarino. Pauostė ir nuėjo. Pabandžiau įtikinti, kad nuo mėsos tik storėjama ir užsikiša kraujagyslės… Kopūstų ir morkų salotų įdėjau. Šuo žiūri į bliūdą ir kaukia. Nenori, parazitas, sveikai gyventi.

Aš sakau, kad gal tokį maitinimą kalėjimuose reiktų pradžiai išbandyti, nusikalstamumas iš karto kristų…

Linas BITVINSKAS

9 komentarai

  1. Puiki mintis. Pirmokė, kuri labai mėgsta daržoves ir vaisius, pranešė, kad per aštrios ir neįprasto skonio salotos (namuose actų bei majonezo nevalgo). Tėveliai nusikalsta ir į mokyklą deda kontrabandinį maistą.

  2. Džiaugtis reikia, kad jūsų šuo nerūko ir nepiktnaudžiauja alkoholiu. Sveiku maistu susidomės, kai nuo visokių brokolių ar želmenų atrofuosis smegenys. Esama gi ir žmonių su menku smegenų tūriu. Spėkite, kur tokių daugiausia.

  3. Gerai pasijuokiau….

  4. Jeigu taip iš tikro sveikuoliškai maitinti vaikus, tai ne majonezais ar margarinais, o daržovėmis, ne modifikuotomis jei dar tokių aplamai yra, nebent pas kokius senukus, kure surenka sėklas senovinių veislių. Laukinių gyvūnų mėsyte ir panašiai. Žinoma valstybė šeimoms turėtų, atitinkamą paramą teikti tokiu atveju, nes oi kaip brangu ir neįkandama gaunasi ta sveika mityba.

  5. Laikykis Pirda

  6. a nebutu galima i knyga situ sudet?

  7. Visais laikais,gyvunai atlieka testa su maistu,tarsi degustatoriai.Sveikatos sutrikymu padaugejo dvygubai,nors medycyna eina auksta tecnologyju lygyja.Tad nustokit kreipt demesi i Verygas,Grybauskaites,ar dar kazkokiom personom,visa tai kazkieno statytiniai,kaip ir tie gyvunai degustatoriai.21 amzius uz lango,bet dar visuma tyki pasakom.Subirejo Tarybine valdzia Kapitalystyne santvarka prisidengusi demokratyjos skydu,naikyna zmones nuo ju gymymo,o gal ne???
    Gyme vaikutis gana skiepu,i mokykla GMO uzaugo emigracija.Systema kaip didziulys sukurys itraukiantis viska ir visur.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.