Virto medžiai

Vėjas ugniagesiams gelbėtojams pridarė darbo.

Pranešama, kad gegužės 28 dieną, apie 16:30 val., Anykščių r. sav., Svėdasų sen., Degsnių kaimo kelyje buvo nuvirtę 3 medžiai. Visi medžiai pašalinti nuo kelio grandininio pjūklo pagalba, kelio važiuojamoji dalis nušluota.
Asociatyvi nuotr.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *