Vilties ir šviesos šventė Prezidentūroje

Jau trečius metus savivaldybės sulaukia iš Prezidentūros kvietimo dalyvauti akcijose, puošiant Prezidentūros eglę. Šiais metais buvo paskelbta ,,Angelo sparnų“ akcija, į kurią aktyviai įsijungė ir Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai.

Vadovaujami technologijų mokytojos G. Vaičiuvienės, mokiniai gamino kalėdinius papuošimus, todėl buvo pakviesti į Kalėdų eglės įžiebimo šventę Prezidentūroje. Į ją buvo pakviesti 6 penktos ir šeštos klasių mokiniai, kurie mokosi labai gerai ir aktyviai dalyvauja mokyklos bendruomenės veikloje.

Lapkričio 28 dieną mokiniai, lydimi mokytojos I. Bilotienės, pakiliai nusiteikę nukeliavo į Prezidentūrą, kurioje ir vyko Kalėdų eglės įžiebimo šventė. Labiausiai visus nudžiugino galimybė pamatyti Lietuvos Respublikos Prezidentą ir Pirmąją Ponią.

Šios viltys ir išsipildė, nes iš visos respublikos mokyklų susirinkusius mokinius nuoširdžiai sutiko ir su jais bendravo Prezidentas ir Pirmoji Ponia, kurie skyrė visiems gražiausius linkėjimus ir šypsenas. Po to mokiniai buvo pakviesti stebėti Panevėžio J. Miltinio teatro spektaklį, kuriame buvo kalbama apie Kalėdų dvasią. Po spektaklio laukė ir kalėdinis siurprizas – Kalėdų senelio pasirodymas ir dovanos, kurias gavo kiekvienas vaikas.

Malonu, kad prie eglės pakalbėti apie tai, kaip gamino kalėdinius papuošimus, buvo pakviesta ir mūsų mokyklos šeštokė Goda. Visi džiaugėsi galėdami nusifotografuoti su Prezidentu ir Pirmąja Ponia ir pilni įspūdžių grįžo namo. Džiugu, kad ir mūsų sukurti kalėdiniai angelų sparnai ne tik papuošė Prezidentūros eglę, bet ir toliau neš vilties ir šviesos nuotaikas po Lietuvą.

Vienas komentaras

  1. Ka reiskia Vilties ir šviesos šventė?! Visiskai beprasmiai zodziai, o ir po tokios sventes geriau gyventi nepasidaro. Prezidentas su prezidentiene visiskai nusispjauna ant zmoniu, o organizuoja beprasmes sventes „pakazuhai“. Beviltiskas prezidentas…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.