Už paslaugas Lietuvoje jau atsiskaitoma kriptovaliutomis

Pasaulyje vis labiau įsitvirtina virtuali valiuta – kriptovaliuta. Pati populiariausia yra bitkoinas. Kasdien prie šios valiutos rinkos prisijungia naujos valstybės. Lietuva taip pat ne išimtis. Mūsų šalyje kriptovaliuta galima atsiskaityti už įvairias paslaugas.

Lietuvos versle – augantis dėmesys bitkoinams

Valiutos mokėjimų procesoriaus „CoinGate“ įkūrėjas Dmitrijus Borisenka teigia, kad šiuo metu jaučiamas užklausų iš Lietuvos padidėjimas – kiekvieną savaitę gaunamos registracijos bei kreipimaisi, susiję su virtualios valiutos integravimu.

Virtuali valiuta, sukuriama iš kompiuterio kodo, tampa vis labiau pripažįstama, todėl sėkmingai įsitvirtina Lietuvoje. Mūsų šalyje kriptovaliuta jau galima susimokėti už pietus, susitvarkyti dantis, susimokėti advokatui ir netgi išsigryninti pinigų įrengtuose bitkoinų bankomatuose. Lietuvoje jau yra dvi labdaros organizacijos, priimančios aukas virtualia valiuta. Kriptovaliuta galima atsiskaityti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje, Marijampolėje, Tauragėje. Vienas pagrindinių veiksnių privalumų atsiskaitant internetu yra greitis ir praktiškumas

Atsiskaitymas kriptovaliutomis – būtinas žingsnis

Mokėjimus bitkoinais priimančios ir apdorojančios įmonės „CoinGate“ generalinis direktorius prognozuoja, kad atsiskaitymas kriptovaliutomis ateityje taps norma. Evoliucija vyksta jau dabar: dalis tarptautinių pavedimų pereina į kriptovaliutas. Naujas įrankis surinkti lėšas produkto / aptarnavimo kūrybai, vadinamas Initial Coin Offering, jau pakeitė ir išplėtė sutelktinio finansavimo sąvokas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.