Utenos Kamerinis teatras ves į laimės troškimą ir žiaurią tikrovę – ,,Geismų tramvajus”

Gegužės 30-31 ir birželio 1-2 dienomis tarptautinis teatrų festivalis „ARTimi“ vėl sukvies Lietuvos ir užsienio teatrus į Anykščius. Šiais metais dalyvauja teatrai iš Italijos, Rumunijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Gegužės 30 d. (ketvirtadienis) Anykščių kultūros centre 

20.00 val. Utenos Kamerinis teatras

Tenesi Viljamsas GEISMŲ TRAMVAJUS

Režisierius Šarūnas Kunickas

Apie spektaklį:

 ,,Geismų tramvajus” psichologinė drama kalbanti apie laimės troškimo ir žiaurios tikrovės, moralės ir instinktų konfliktą.

Į atgrasų darbininkų gyvenamąjį rajoną Naujajame Orleane atvyksta Blanša Dibua, kuri po dvasinių sukrėtimų tikisi rasti užuovėją sesers Stelos ir jos vyro Stenlio namuose. Deja, alaus ir pokerio kvartale, prancūzų imigrantų palikuonė su elegantišku garderobu ir rafinuotomis manieromis, nepritampa. Prieš dešimtmetį tėvų namus palikusi sesuo Stela gyvena nuolankiai prisitaikiusi prie storžievio lenkų imigranto Stenlio Kovalskio. Šis neigiamai ir įtariai žiūri į viešnią. Blanša, balansuojanti ant nervinio išsekimo ribos, šliejasi prie santūraus Mičo. Šis žavisi gražuole, išmanančia literatūrą, poeziją. Tačiau užsimezgusius jausmus tarp Blanšos ir Mičo piktdžiugiškai nutraukia Stenlis, paviešindamas jaunos moters praeities nuodėmes… ,,Geismų tramvajus” psichologinė drama kalbanti apie laimės troškimo ir žiaurios tikrovės, moralės ir instinktų konfliktą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.