Tvarka tik su mokesčių tarifais

Į „Nykščius“ kreipėsi pasipiktinęs anykštėnas, kuris pirmadienį apie pietus nepatingėjo apsukti rato per Anykščius. „Baisu, kas dedasi, pažiūrėkit. Pilni konteineriai Ramybės, Žiburio gatvėse, prie technologijos mokyklos, žmonės šiukšles jau krauna prie konteinerių, nes nebetelpa. Aš nesuprantu, už ką komunalininkai pinigus ima, jei nustojo vežti šiukšles“, – piktinosi anykštėnas.

Priekaištų dėl šiukšlių išvežimo gaudavome ir anksčiau, tačiau dabar problema ypatingai paūmėjo. Tai labai keista, nes šiukšlių reikalais komunaliniame ūkyje rūpinasi visur tvarką mėgstantis Anykščių rajono tarybos narys Alfrydas Savickas, be to, neseniai įsteigtos ir naujos pareigybės.

Panašu, kad šiukšlių surinkime tik viena sfera yra tvarkinga – komunalininkai išsiprašė, kad būtų padidintas tarifas už šiukšlių išvežimą miesto ir kaimo gyventojams. O štai praktinis rezultatas kol kas priešingas.

NYKŠČIAI

4 komentarai

 1. Po langais mano dvokia šiukšlės
  Gražu darželyje sesers…
  Tu nusikeik berniok pablyškęs
  Pusė Anykščių tau pritars !

  O tu pasiųsk velniop bernioke
  Tą visą smarvę prie namų !
  Tik tu ir vėjas keiktis mokat …
  O aš – į Londę išskrendu.

 2. kokią čia nuotrauką įdėjot, komunalinis tokių konteinerių neturi “ avinai jūs “

 3. Valdas Bikūnas

  Nuotraukos iš mėnulio. Nėra nei tokių namų nei tokios namų numeracijos nei tokių konteinerių. Pilieti išsiblaivyk ir išnaujo pravažiuok pro konteinerius. O belagarečką gydytis reikia ir ne alumi.

 4. Nezinau, kiek vaziuoju pro Anykscius, man labai tvarkingas ir svarus miestas atrodo, kone pavyzdinis. O netvarka labai pastebiu. Nera dienos, kad namuose nepaimciau dulkiu siurblio i rankas ryte ar po darbo. Ir darbe ismokiau, kad tvarka kelia nuotaikia. Tad net teritorijos prieziurai samdome vitaresta.lt tvarkytojus. Juk tikrai maloniau atvaziuoti i grazia, ispuoseleta aplinka, kur pietu pertraukeles metu gali susirengti lyg mini iskyla.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.