Tik pastatė, o jau remontuos

Sausio 26 dieną vyks Anykščių rajono savivaldybės tarybos 52-ąjį posėdis, kuriame bus pateikta svarstyti šiuos klausimus 32 klausimai. Vienas iš jų – dėl remonto naujajame Tilto gatvės komplekse. Sienose kirs angas, kels turėklus ir t.t.

Sprendimo projekte nurodoma, kad :atsižvelgdama į nuomininko MB „Verslo valdymo paslaugos“ prašymą „Dėl numatomų atlikti darbų“ , Anykščių rajono savivaldybės taryba spręs ar sutikti, kad nuomininkas MB „Verslo valdymo paslaugos“ nuomojamose patalpose Tilto g. 2, Anykščių m., neatlygintinai atliktų prašyme išvardintus remonto darbus.

Nuomininkas planuoja įrengti dvi angas sienose, antrame aukšte esamo atraminio turėklo aukštį pakelti, laiptinės pakopoms uždėti papildomas briaunas apsaugai, įrengti reklamines iškabas ir t.t. Nurodoma, kad remonto darbus nuomininkas atliktų prieš tai juos suderinus su Anykščių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriumi ir gavus jų pritarimą.

NYKŠČIAI

7 komentarai

 1. Kokia bėda? Tas kas nuomuojasi tas nori pasatą priderinti prie savo sąlygų. Viskas taip ir turi būti.
  Pagal pavadinimą butų galima pagalvoti, kad pastatas pastatytas ir suprojektuotas negerai. Pasirodo viskas OK

 2. Ne visai taip

  Pastatus projektavo ne savivaldybės architektai. Taigi architektūrinių sprendinių autorinės teisės priklauso projekto autoriui ir tik jo sutikimą gavę patalpų nuomininkai gali teikti prašymą turto savininkui dėl pritarimo.
  Bet, Anykščių savivaldybėje yra išimčių…

 3. Nu ten toks projektuotojas baisu kokiu nesamoniu padare

  • Jonuk, 3 broli

   PVZ? Tai, kad nesuprojektavo sienoje angos (15×15 cm dydžio). Sprindžio dydžio skylės !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Įstatymai kvaili ir juos reikia keisti. Privatus turto savininkas dėl tokios skylės sutaria per 15 min. O valstybė verčia dėl tokios skylės susirinkti komitetams, balsuoti tarybai ir keliams tarnautojams ruošti dokumentus. Absurdo teatras LT įstatymuose. Suprantama, kad po 1990 didumą laiko LT vadovavo socdemai, bet …

 4. Ka čia Jonas rašai kliedesius normalus žmonės stengiasi statė tuos pastatus o čia rašai purva šude jbns

 5. Centimetrus

  Tai gal pasakyk garsiai kas iš užsakovo pusės diktavo sąlygas ir reikalvo mažinti projekto kainą.

 6. mano nuomone

  uz tokia pinigu suma ,tikrai nieko ispudingo nepadare ,o dar reiks kaip rasoma vel uz musu pinigus remontuoti ,tai kas remontavo zvejy gatvej gelzbetonine siena

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.